Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: explorer hatası alıyorum ve foruma giremiyorum...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart explorer hatası alıyorum ve foruma giremiyorum...

Merhaba saygı değer arkadaşlar dün bilgisayarıma format attım ve bugün foruma girmek istedim ama explorerda hata alıyorum ve sayfa açılmıyor ie8. yeniden yükledim ve sorun halen devam ediyor aldığım hata aynen şu şekilde Bilgisayarınızın korunmasına yardımcı olmak için, Windows bu programı kapttı Adı Internet Explorer Yayımcı Microsoft Corporation iletiyi kapat diyorum adres çubuğunda böyle bir hata geliyor res://ieframe.dll/acr_depnx_error.htm#supersatforum.com, Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bu beladan kurtulmam için ne yapabilirim saygılarımla aliharbiye
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar bu hatayı hemen hemen bgirdiğim bütün forumlardan alıyorum ve nette explorer ile dolaşamıyorum şimdi ie8. program ekle kaldırdan kaldırmak istedim ama kaldır ibaresi yok bende regeditten sildim i8. yeniden download edip yüklüyorum eğer olmasa sanırım tekrar format atacam tabiii çare bulmasam.....
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Firefox denedinmi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

firefoxta hata yok arkadaşım sorun explorerda.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İE8 windows bileşenlerini ekle kaldırdan kaldır
    sistemini ccleaner ile temizle çerezler ve kayıt defteri onarımı yaptır
    pc yeniden başlat yeniden kur
    bu arada işletim sistemin nedir ???

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı OLDSMAN Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    İE8 windows bileşenlerini ekle kaldırdan kaldır
    sistemini ccleaner ile temizle çerezler ve kayıt defteri onarımı yaptır
    pc yeniden başlat yeniden kur
    bu arada işletim sistemin nedir ???
    işletim sistemim xp bu arada dediklerini sırayla uyguladım ama malesef sorunum halen devam etmektedir sanırım kurduğum son xp cd. hata olsa gerek yarın sabah yine formatlıyacam umarım bu sorundan kurtulurum saygılarımla aliharbiye
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

başka bi cd ile format at modifiye olanlarından atma

Kullanıcı Bilgi Menüsü

değerli dostum bir zamanlar benimde başıma gelmişti buna benzer bir sorun ben de çok uğraştıktan sonra WinASO Registry Optimizer adlı proğramı kurdum ve internet explorer deki bölümün bütün şıklarını işaretledim ve tarattım yani benim sorunum düzelmişti. bu proğram bende var ama sana nasıl vereyim yada buraya nasıl koyayım o dosyayı bilmiyorum inşallaah sorununu çözersin google den aratabilirsin saygılar sunarım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kılavuzlu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    değerli dostum bir zamanlar benimde başıma gelmişti buna benzer bir sorun ben de çok uğraştıktan sonra WinASO Registry Optimizer adlı proğramı kurdum ve internet explorer deki bölümün bütün şıklarını işaretledim ve tarattım yani benim sorunum düzelmişti. bu proğram bende var ama sana nasıl vereyim yada buraya nasıl koyayım o dosyayı bilmiyorum inşallaah sorununu çözersin google den aratabilirsin saygılar sunarım.
    Forumda zaten mevcut...
    WinASO Registry Optimizer v4.5.3
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

WinASO Registry Optimizer 4.1
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar ilginize teşekkürler bilgisayara yeniden format attıım düzeldi şimdilik bir sorun yok ilginize tekrar teşekkürler saygılarımla aliharbiye
    LEBEN ?

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri