Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
40 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Yeni Dizi İzleme Siteniz www.dizitv.in Ücretsiz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    serkan abi eline sağlık site bu sefer gzl olmuş üyede oldum
    Begendigine sevindim tüm cevrenizi haberdar ederseniz bizde seviniriz bu sabah sitede sorun cıktı ama tekrardan kurdum yeniden düzenledim benimde tam alışık olmadıgım bir sistem ama yavas yavas çözecez:45:
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emeği geçen herkese teşekkürler maçkolikler için süper olmuş görüntü kaliteside gayet iyi tekrar teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

guzel bir dusunce dizi izle bolumu ellerinize saglik UYE OLDUM biraz once atv nin uzerine tiklayinca bu kotogoride dizi yok diyor yenimi kuruldu burasi Show TV Yeni Sezon Dizileri 2010 : Bu kategoride hiç video yok! boyle yazi çikiyor hep
    Konu yildo tarafından (17-02-2010 Saat 01:38 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Üstad çok güzel olmuş, ellerinize sağlık
    başarılarınızın devamı dileğiyle,

MURTAZ

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler ellerinize sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yildo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    guzel bir dusunce dizi izle bolumu ellerinize saglik UYE OLDUM biraz once atv nin uzerine tiklayinca bu kotogoride dizi yok diyor yenimi kuruldu burasi Show TV Yeni Sezon Dizileri 2010 : Bu kategoride hiç video yok! boyle yazi çikiyor hep
    Kategoriler (hepsini aç/kapa) yaparsanız dizilerin hepsi acılır
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayırlı olsun üye olduk

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Begendigine sevindim tüm cevrenizi haberdar ederseniz bizde seviniriz bu sabah sitede sorun cıktı ama tekrardan kurdum yeniden düzenledim benimde tam alışık olmadıgım bir sistem ama yavas yavas çözecez:45:
    inşallah çözersin abi siteyi başarılanının devamını diliyorum ama bi sorunum var site ile ilgili konuya yorum yazan ilk siz olun diyo ama yorum yazamıyorum bunada bi çare bulunursa sevinirim abi

saygılar...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben bu sabah bir kaç dizi izledim çok mükemel ve kesintisiz çok net bu yeni site hepımıze hayırlı olsun,tüm bu site hazırlanmasında ve bundan sonra verecekleri emekten dolayı teşekür eder başarılarını dilerim.ellerinize sağlık kolay gelsin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Güzel bir hizmet çatışan veya izleyemediğimiz dizileri sayenizde izlemek imkanları için emeği dokunan arkadaşlara teşekkürler ellerine yüreklerine sağlık harika bir hediye dizileri sevenlere herkese Slm....

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri