Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arasý

Konu: Next DOBRATECH Server Paylaþýmý Hakkýnda

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Next DOBRATECH Server Paylaþýmý Hakkýnda

Merhabalar Arkadaþlar, ben Next'in yeni ürününden almak istiyorum. (DOBRATECH) Yalnýz kafamý bulandýran bir iki soru iþareti var; Forumda aradým taradým buradan baþka yazacak ilgili yer bulamadým vede bu konuda yeterli bilgide bulamadým. Cihazý alacaðým firmada server aboneliðinden bahsediliyor yýllýk 250TL bu ne anlama geliyor? Yani Türkiyeden izlenebilen bütün Uydularýn þifreli HD kanallarýný izleyebilecekmiyim? Yada belirli Uydularmý bunlar. Firmanýn web sitesinde bu konuda ayrýntýlý olarak bahsedilmiyor. Örneðin ben Thor3 Uydusundaki Diji Kanallarýn HD yayýnlarýný + EUTELSAT W2'deki HD Kanallarý +THOR5'dekileri almak istiyorum hepsi CONAX Modül bu nasýl olacak? Bu server aboneliði açýldýðý zaman bu bahsettiðim uydulara baðlanabilecekmiyim? Birde Kart paylaþýmý bundan ayrý bir þeymi oluyor? bu konularda beni aydýnlatacak arkadaþlarýma þimdiden teþekkürler ederim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Cihazý alacaðým firmada server aboneliðinden bahsediliyor yýllýk 250TL bu ne anlama geliyor?
    Firma sizden bedel karþýlýgý bunu istiyor 1 yýl boyunca size server verecek 1 yýl sonra abonelik yenilenmese yayýnlar kesilir.Tabi server iþleri kesin garanti degildir

Türkiyeden izlenebilen bütün Uydularýn þifreli HD kanallarýný izleyebilecekmiyim?
    Serverdaki kartlarda hd yayýnlar aboneligi varsa izlersiniz.Hepsini izlersiniz diyen zor bulunur gibime geliyor

Birde Kart paylaþýmý bundan ayrý bir þeymi oluyor?
    Kart paylaþýmý aslýnda sorunuzun cevapý iKart paylaþýmý sayesinde zaten tüm kanallarý izlyeceksiniz.Mesela bende dm 500 var bende kart var sizede ben yayýn verebiliyorum nextte bu modelde olurmu bilmiyorum cunki cihazý görmedim
    Örneðin ben Thor3 Uydusundaki Diji Kanallarýn HD yayýnlarýný + EUTELSAT W2'deki HD Kanallarý +THOR5'dekileri almak istiyorum hepsi CONAX Modül bu nasýl olacak? Bu server aboneliði açýldýðý zaman bu bahsettiðim uydulara baðlanabilecekmiyim?
    Bir üst mesajdada bahsettim sizin conax modulle alakanýz yok aslýnda serverda varsa kanallar izlersiniz.Uydulara bakan çanagýnýz veya aparatýnýz mutlaka olmalý yoksa tek servar ve cihazla bitmiyor bu iþ
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

@Serkan Yýlmaz Kardeþim saðolasýn cevp için ben þu an için bu bahsettiðim kanallarý zaten izliyorum EMU ile SD olarak fakat bahsettiðim gibi bu izlediðim ayný kanallarýn bahasettiðim uydularda HD versiyonlarý var FullHD LCD'de çamur gibi seyretmekten býktým artýk. Yalnýz Next'in bu son çýkardýðý cihaz acaba bu server olayýný destekliyormu? zira Firma sitesinde sadece DREAMBOX'lar için server aboneliðisatýþý var Next için ise DSMART satýþý var. Saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm arkadaþlar serverle ilgili sýkýntýsý olanlar bu msnyi ekleyin heturlu desteði verir Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

next 2000 DOBRATECH) server var arkadaþlar biraz araþtýrmaman yeterli

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bence server konusunda acele etmeyin cccam'da sorun var düzeltilene kadar bekleyin stabil çalýþmýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart next 2000 DOBRATECH

next 2000 DOBRATECH cihaz aldým ccam server kullanýyom sorunsuz yanlýz ccam server cihazý aldýðýmda girilmiþ kulanýcý adý belli þifre nasýl ögreneceyiz cihaz üzerinden ******* olarak görünüyo..yardým tskrler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cccam da problemli çalýþýyor arkadaþlar bilginize

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri