Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Windows Vista tarih oluyor!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Windows Vista tarih oluyor!

Windows Vista tarih oluyor!
    Cevapla Alıntılı Cevapla Sık Kullanılanlar İrtibata Geç Windows Vista ve kardeşlerinin kaderi belli oldu: İşte Microsoft'tun yaptığı resmi açıklama.

Windows Vista büyük umutlarla çıkan ve pek çok teknolojiyi kullanıcılarla tanıştıran bir işletim sistemiydi. Ne yazık ki Microsoft Vista asla Microsoft'un beklediği ve arzuladığı popülerliğe ulaşamadı. Windows 7'nin çıkışıyla birlikte ise Vista'nın hiç şansı kalmadı.

Kullanıcılar Windows XP'yi bırakıp yeni bir işletim sistemine geçerken Windows Vista'yı artık düşünmüyor, Windows 7'ye geçiyor.

Microsoft da Windows Vista'nın RTM sürümünün (Servis Paketsiz sürüm) teknik desteğini Windows XP SP2'den ve Windows 2000'den birkaç ay önce kesmeyi planlıyor.

chip

--------------------------------------------------------------------------------
    MCP
    MCTS | Vista Configuration
    MCTS | Windows Server 2008 Active Directory
    MCTS | Windows Server 2008 Network Infrastructure
    MCTS | Windows Server 2008 Applications Infrastructure

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Zaten bir halta benzemiyordu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bide vista güzel diyenlere sinir oluyorum
    bu yüzden mediamarktte adam dövecektim :@

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Vista Zaten Hata Ürünü idi şimdi Windows 7 Çıkardılar hatalarını kapattılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben yaklaşık 2 senen kullandım ve vistada hiç bir problem yaşamadım. kullanmasını bilmek gerekio bence. şu andada windows 7 kullanıyorum XP benım için tarih olalı 2 sene oluyor.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Xp Profesyonel TercihimdiR Ne vista ne windows 7 Gerek Pc Donanımlarım 4 gb DDR2 Olmasına Rağmen İntel P4 Çift Çekirdek İşlemci Hızı 3 Ghz Olmasına Rağmen Xp Pro Favorim İşi biLEN pRO Kullınır .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri