Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Tivibu kullanýcý adý ve þifre oluþturma

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Tivibu kullanýcý adý ve þifre oluþturma

Bu bölümden Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. tivibu kullanýcý adýnýzla þifre oluþturabilirsiniz.ttnet kullanýcý adýnýz modeme ilk baglanýrken ki girdiginiz kullanýcý adýnýzdýr yani sonunda @ttnet olan kullanýcý adýdýr.

Tivibu paketi 30 nisana kadar 1 tl 30 nisandan sonra 4 tl dir.Standart versiyonu kullanmak istersenizde 4440375 arayarak ayda 1 tl lik pakete dönebilirsiniz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar tivibu ya üye olup pc kurdum fakat 15 dakika izledikten sonra program kapanýyor yada pc reset atýyor sebebi ne olabilir acaba iþletim sistemiyle bir alakasý olabilirmi?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý forze Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar tivibu ya üye olup pc kurdum fakat 15 dakika izledikten sonra program kapanýyor yada pc reset atýyor sebebi ne olabilir acaba iþletim sistemiyle bir alakasý olabilirmi?
    Bende vista var sorunsuz izliyorum hatta kablýosuz agdan baglanýyorum su anda sorun yok tv gibi ayný:45:
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Serkan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bende vista var sorunsuz izliyorum hatta kablýosuz agdan baglanýyorum su anda sorun yok tv gibi ayný:45:
    serkan arkadaþým peki bende bu problem neden olabilir bir fikrin varmý? ilgin için teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý forze Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    serkan arkadaþým peki bende bu problem neden olabilir bir fikrin varmý? ilgin için teþekkürler
    Ýþletim sisteminiz nedir ve biglisayarýnýzýn ramý falan kaç acaba?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

iþletim sistemi amd athlon (tm) xp 2800+1.25 ghz 768 mh ram

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bence ram,in yetersiz arkadasim,cunku oldukca fazla ram sistemin zorlanmamasini saglar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Mert964 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bence ram,in yetersiz arkadasim,cunku oldukca fazla ram sistemin zorlanmamasini saglar.
    saol mert teþekkür ederim ilgin için

Kullanýcý Bilgi Menüsü

saol mert teþekkür ederim ilgin için
    Bende 2 gb ram var sorunsuz izliyorum.Sen ek ram takarak pcini daha cok kuvvetli yapabilirsinin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

koçnet(biri) kullanýyoruz biz tivi bu dan yararlanabilirmiyiz

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri