Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/9 İlkİlk 123456789 SonSon
86 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: TiviBu'da Kanal Listesi Eklenen, Çıkarılan Kanallar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

82. kanalda yayın yapan Bursaspor TV'nin yayını sonlandı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar ben daha önce bu kampanyadan yararlandım,şimdi aylık 4 tl faturama yansıtıyorlar ama ben bilgisayardan girince izleyemiyorum kampanyanız bitmiştir diyor, ayrıca tivibu kanallarını televizyondan da izleyebilirmiyim bilgi verebilirmisiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı 1970divrigi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar ben daha önce bu kampanyadan yararlandım,şimdi aylık 4 tl faturama yansıtıyorlar ama ben bilgisayardan girince izleyemiyorum kampanyanız bitmiştir diyor, ayrıca tivibu kanallarını televizyondan da izleyebilirmiyim bilgi verebilirmisiniz.
    konu ile TTNET müşteri ilişkileri ile görüşün durumu düzeltiriler.

Tivibudaki kanalları IPTV ile TV de izleme şansıznı var ama bulunduğunuz ilde satışa sunulmuşmudur bilmıyorum daha deneme ve test aşamasında en son settabox larda menu değişimleri oldu ve servere yeni kanallar eklenmektedir. İyi duruma geldiğinde IP TV satışa sunulur mutlaka özellikle HD ve SD görüntü olarak IPTV uydu alıcılarını acık ara sollar.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ustam bilgi için teşekkürler,olayı çözdüm

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    konu ile ttnet müşteri ilişkileri ile görüşün durumu düzeltiriler.

Tivibudaki kanalları iptv ile tv de izleme şansıznı var ama bulunduğunuz ilde satışa sunulmuşmudur bilmıyorum daha deneme ve test aşamasında en son settabox larda menu değişimleri oldu ve servere yeni kanallar eklenmektedir. Iyi duruma geldiğinde ip tv satışa sunulur mutlaka özellikle hd ve sd görüntü olarak iptv uydu alıcılarını acık ara sollar.
    tşkler. üstat

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ESPN Classic 90 no'lu kanal'a eklenmiştir.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Baldemir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ESPN Classic 90 no'lu kanal'a eklenmiştir.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Spor kanallarında atılan büyük adım.Türksat'ın Teledünyaya yapamadığını Tivibu yaptı.Şaşırmadım da Türktelekom biliyor platformculuğu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tgrt belgesel yayında,,,

cine5 ve maxi tv çıkarıldı,,,

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı NeRoMaN Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Spor kanallarında atılan büyük adım.Türksat'ın Teledünyaya yapamadığını Tivibu yaptı.Şaşırmadım da Türktelekom biliyor platformculuğu
    telekom isteseydı zaten bu sene maçları alırdı ama hem maçları almak hemde aynı anda alt yapı yatırım meselesı telekomu durdurdu.

ama bir dahakı sözleşmede buyuk ıhtımal maçlar IPTV de olacak. Hemde en iyi görüntü kalitesi ile.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    telekom isteseydı zaten bu sene maçları alırdı ama hem maçları almak hemde aynı anda alt yapı yatırım meselesı telekomu durdurdu.

ama bir dahakı sözleşmede buyuk ıhtımal maçlar IPTV de olacak. Hemde en iyi görüntü kalitesi ile.
    Şaşırmam.Türktelekom platfromçulukta hem seçkin hem de atik.Alt yapı sorunları olsa da yinede Türksat'tan daha hızlı.Türksat Teledünya'ya son zamanlarda gereksiz kanallar ekliyor.Atikte olmadığı için kanal ekleyince bir kaç ay kanal eklenmiyor.O yüzden müşteriler gereksiz kanallara harçanılan vakiti gerekli kanallarla harcamalılar diyorlar.Haklılarda Türktelekom'a bakınca zaman sınırı yok sürekli kanal eklemeye çalışıyor.1 senede bunları yaptıysa 2-3 senede neler yapar bilinmez.Ama bu işte başarılı olurlar.Müzik ve Spor kanallarında çeşitlilik sağlamışlar bile.Belgesel ve çocuk kanallarında eksikler var.

Sayfa 5/9 İlkİlk 123456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri