Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 5/9 ÝlkÝlk 123456789 SonSon
86 sonuçtan 41 ile 50 arasý

Konu: TiviBu'da Kanal Listesi Eklenen, Çýkarýlan Kanallar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

82. kanalda yayýn yapan Bursaspor TV'nin yayýný sonlandý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar ben daha önce bu kampanyadan yararlandým,þimdi aylýk 4 tl faturama yansýtýyorlar ama ben bilgisayardan girince izleyemiyorum kampanyanýz bitmiþtir diyor, ayrýca tivibu kanallarýný televizyondan da izleyebilirmiyim bilgi verebilirmisiniz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý 1970divrigi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar ben daha önce bu kampanyadan yararlandým,þimdi aylýk 4 tl faturama yansýtýyorlar ama ben bilgisayardan girince izleyemiyorum kampanyanýz bitmiþtir diyor, ayrýca tivibu kanallarýný televizyondan da izleyebilirmiyim bilgi verebilirmisiniz.
    konu ile TTNET müþteri iliþkileri ile görüþün durumu düzeltiriler.

Tivibudaki kanallarý IPTV ile TV de izleme þansýzný var ama bulunduðunuz ilde satýþa sunulmuþmudur bilmýyorum daha deneme ve test aþamasýnda en son settabox larda menu deðiþimleri oldu ve servere yeni kanallar eklenmektedir. Ýyi duruma geldiðinde IP TV satýþa sunulur mutlaka özellikle HD ve SD görüntü olarak IPTV uydu alýcýlarýný acýk ara sollar.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ustam bilgi için teþekkürler,olayý çözdüm

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý volkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    konu ile ttnet müþteri iliþkileri ile görüþün durumu düzeltiriler.

Tivibudaki kanallarý iptv ile tv de izleme þansýzný var ama bulunduðunuz ilde satýþa sunulmuþmudur bilmýyorum daha deneme ve test aþamasýnda en son settabox larda menu deðiþimleri oldu ve servere yeni kanallar eklenmektedir. Iyi duruma geldiðinde ip tv satýþa sunulur mutlaka özellikle hd ve sd görüntü olarak iptv uydu alýcýlarýný acýk ara sollar.
    tþkler. üstat

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ESPN Classic 90 no'lu kanal'a eklenmiþtir.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Baldemir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ESPN Classic 90 no'lu kanal'a eklenmiþtir.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Spor kanallarýnda atýlan büyük adým.Türksat'ýn Teledünyaya yapamadýðýný Tivibu yaptý.Þaþýrmadým da Türktelekom biliyor platformculuðu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tgrt belgesel yayýnda,,,

cine5 ve maxi tv çýkarýldý,,,

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý NeRoMaN Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Spor kanallarýnda atýlan büyük adým.Türksat'ýn Teledünyaya yapamadýðýný Tivibu yaptý.Þaþýrmadým da Türktelekom biliyor platformculuðu
    telekom isteseydý zaten bu sene maçlarý alýrdý ama hem maçlarý almak hemde ayný anda alt yapý yatýrým meselesý telekomu durdurdu.

ama bir dahaký sözleþmede buyuk ýhtýmal maçlar IPTV de olacak. Hemde en iyi görüntü kalitesi ile.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Volkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    telekom isteseydý zaten bu sene maçlarý alýrdý ama hem maçlarý almak hemde ayný anda alt yapý yatýrým meselesý telekomu durdurdu.

ama bir dahaký sözleþmede buyuk ýhtýmal maçlar IPTV de olacak. Hemde en iyi görüntü kalitesi ile.
    Þaþýrmam.Türktelekom platfromçulukta hem seçkin hem de atik.Alt yapý sorunlarý olsa da yinede Türksat'tan daha hýzlý.Türksat Teledünya'ya son zamanlarda gereksiz kanallar ekliyor.Atikte olmadýðý için kanal ekleyince bir kaç ay kanal eklenmiyor.O yüzden müþteriler gereksiz kanallara harçanýlan vakiti gerekli kanallarla harcamalýlar diyorlar.Haklýlarda Türktelekom'a bakýnca zaman sýnýrý yok sürekli kanal eklemeye çalýþýyor.1 senede bunlarý yaptýysa 2-3 senede neler yapar bilinmez.Ama bu iþte baþarýlý olurlar.Müzik ve Spor kanallarýnda çeþitlilik saðlamýþlar bile.Belgesel ve çocuk kanallarýnda eksikler var.

Sayfa 5/9 ÝlkÝlk 123456789 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri