Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arasý

Konu: Diyarbakýrspor maçý tatil edildi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Diyarbakýrspor maçý tatil edildi

Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor-Diyarbakýrspor maçýnda 87. dakikada Ýstanbul BB`nin attýðý golden sonra olaylar çýktý. Sahaya inen Diyarbakýrspor taraftarý durdurulamayýnca hakem Hüseyin Göçek maçý tatil etti.
    14-03-2010

Turkcell Süper Lig`de Ýstanbul Büyükþehir Belediyespor-Diyarbakýrspor maçýnda, 87. dakikada Tum`un attýðý golden sonra olaylar çýktý.
    Karþýlaþmanýn 87. dakikada Tum`un attýðý golden sonra Diyarbakýrsporlu taraftarlar sahaya yabancý maddeler atarken, yaklaþýk 50-60 kiþi tribünlerden sahaya indi.
    Özel güvenlik güçleri Diyarbakýrsporlu taraftarý durdurmakta güçlük çekerken, tribünün yan tarafýnda bekleyen Çevik Kuvvet ekipleri de hemen tribünün önüne gelerek, taraftarlarý engellemeye çalýþtý.
    Bazý taraftarlar reklam panolarýný da geçerek sahaya kadar girerken, Diyarbakýrsporlu bazý futbolcular da taraftarlarý engellemeye çalýþtý.
    Bu sýrada hakemler, Ýstanbul Büyükþehir Belediyesporlu futbolcular ve bazý Diyarbakýrsporlu futbolcular koþarak soyunma odasýna gitti.
    Çýkan olaylar sonucunda karþýlaþma 87. dakikada hakem Hüseyin Göçek tarafýndan tatil edildi.
    Konu þaþkýn_75 tarafýndan (14-03-2010 Saat 23:38 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bursa Maçý Ýptal Ýbb Maçý Ýptal Bu Nasýl Ýþ Ya Bu Taraftar Geçen Haftada Aynýsýný Yaptý.Bu Federasyon Neden Önlem Almaz Anlamýþ Deðilim.Madem Taraftar Futbol Ýzlemek Yerine Kavga Etmek Ýstiyor O zaman Ya Baþka Þehirde Oynatýn Yada Seyircisiz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

diyarbakýrý sanýrým ligden düþürecekler.
    ligden düþürme deðilde seyircisiz oynamasý daha iyi olacaktýr..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

her defasýnda avrupalýyým diyen zihniyet avrupada böyle bir olay olma ihtimali yok olsada bakýn bakalým o tipler birdaha maça girebiliyor mu en ufak olayda insanlarý içeri atanlar bakýn bunlarý içeri atabiliyormu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ben en çok aklý selim diyarbakýr' lýlara üzülüyorum. pravakatörlerin yaptýklarý türbin terörü için, ligten düþecekler. Sanki birileri Diyarbakýrý Batý ile entegre olmamasý için ne mümkünse yapýyor. Bunuda aklý selim diyarbakýrspor lularýn bu tür çirkin olaylara müsade etmemesi ve bu tür olaylara mani olmasý lazým.
    Eðer saðduyulu diyarbakýr halký bunu istiyorlarsa tabi?
    saygýlar.
    Konu conker tarafýndan (15-03-2010 Saat 16:33 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

caným arkadaþlarým bunlarýn niyeti.belliki bublar maç için deðilde.içlerindeki suçluluk duygularýný böyle tatmin etme yoluna gidiyolar.ama idarecilerin gözleri nereye bakýyo.anlamadým kardeþim hangi takým olursa olsun hak ettiði cezayý alsýn.maçamý gidiyoz savaþamý gidiyoz anlamadýmki.þimdi diyarbakýr maçýna hanginiz eþinizi bacýnýcý sev dosdunuzu götürür kimse zarar gelsin istemez.bunlar en aðýr cezayý hak ediyolar vesselam.þimdi konuþsun bakalým diyabakýr baþkaný bursayý suçladý þimdi kimi suçlayacak.merk ediyom.allah nasýl bilyosa öle olsun sevgi saygýlar.herkese...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý conker Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ben en çok aklý selim diyarbakýr' lýlara üzülüyorum. pravakatörlerin ne akla hizmet yaptýklarý türbin terörü için, ligten düþecekler. Sanki birileri Diyarbakýrý Batý ile entegre olmamasý için ne mümkünse yapýyor. Bunuda aklý selim diyarbakýrspor lularýn bu tür çirkin olaylara müsade etmemesi ve bu tür olaylara mani olmasý lazým.
    Eðer saðduyulu diyarbakýr halký bunu istiyorlarsa tabi?
    saygýlar.
    selam conker kardeþ yalanmý.biz selam verdik suçlu olduk þimdi ist sipora ne atacak bakalým diyarbakýr baþkaný.ben adam olsam tv ye çýkmam çünkü yüzüm olamazdý.ben bi bursalý olarak böle düþünüyorom.saygýlar.vede bursaya bþarýlar diliyorum tüm kalbimle..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tribün terörünü kim yaparsa herkezi kýnamamýz lazým. Bursa Diyarbakýr maçýnda diyarbakýrlýlara yapýlanlarýda ben nefretle kýnýyorum. lig maçý için bursaya gelen diyarbakýrspora pkk dýþarý demek çok yanlýþ. Diyarbakýrda bursaspora yapýlanlarýda nefretle kýnýyorum. Dünkü gs maçýnda sahaya atýlanlarýda nefretle kýnýyorum. dediðin gibi spormu yapýyoruz, savaþmý. Medeni insanlar gibi maç seyretmesini, maðlubiyetinde bu oyunun bir parçasý olduðunu ne zaman öðreneceðiz bakalým.
    Bende bursasporumuza þampiyonluk dilerim.
    Hepinize saygýlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

son zamanlarda çok azýttýlar ama inþallah þampiyon olacaðýz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri