Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: eurobird ayarı l yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart eurobird ayarı l yardım

iyi günler ustalar ben sinyal metreyle eurobird uydusunu kurmak istiyorum birkere denedim fakat 13 hotbird buldum yanlışlıkla bununda sebebi eurobird deki frekanların hotbird le cakışması acaba baska biryolu varmı bu uyduyu ayarlamanın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çanağa arkadan bakınca Hotbird'e göre sağa çevrilmeli ve hafif aşağı eğim almalıdır

NOT:11843 V 27500 TP ,SİNDEN ŞEBEKE AÇIK ARAMA YAPARSANIZ OLMAYAN TP,LER OTOMATİK EKLENİR BU TP EUROBIRD GÜNCELLEME TP,SİDİR

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hilmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    çanağa arkadan bakınca Hotbird'e göre sağa çevrilmeli ve hafif aşağı eğim almalıdır

NOT:11843 V 27500 TP ,SİNDEN ŞEBEKE AÇIK ARAMA YAPARSANIZ OLMAYAN TP,LER OTOMATİK EKLENİR BU TP EUROBIRD GÜNCELLEME TP,SİDİR
    tesekürler hilmi ustam denicem son sorum benim makina dreambox 500s acaba sebeke acık nasıl arama yapabilirim simdiden tsk ederim kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ali muştu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    tesekürler hilmi ustam denicem son sorum benim makina dreambox 500s acaba sebeke acık nasıl arama yapabilirim simdiden tsk ederim kolay gelsin
    Menü (setup)-servis arama-el ile transponder tarama ok.çıkan sayfaya frekansı yaz ve ağ arama karesini ok'le taratmaya başlat..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hilmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Menü (setup)-servis arama-el ile transponder tarama ok.çıkan sayfaya frekansı yaz ve ağ arama karesini ok'le taratmaya başlat..
    yardımın icin saol hilmi ustam kolay gelsin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri