Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Nokia S40 seri temalar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı komandogokhan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar toshiba ts705 e hiçbişey yapamıyor muyuz yaw:S
    ya o model teli ilk defa gördüm onun için yapabileceğim bişey yok şuan

Kullanıcı Bilgi Menüsü

6230i de S40 serisi oluyo değil mi ustam yanlışlık olmasın bunun için haritanın programını paylaşabilir misin ya da link verebilir misin ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Thekral_07_07 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    6230i de S40 serisi oluyo değil mi ustam yanlışlık olmasın bunun için haritanın programını paylaşabilir misin ya da link verebilir misin ?
    Evet oda s40 serisi oluyor harita programı olsa onun için... İnan paylaşırım ben
    Konu Hikmet™ tarafından (21-04-2010 Saat 17:58 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ya o model teli ilk defa gördüm onun için yapabileceğim bişey yok şuan
    Abicim benim programdan ziyade şyle bir sorunum var.Ben bu teli ikinci el aldım fakat güvenlik kodunu yanlış girdim birkaç kez ve tel bloke oldu.Benden ana kod istiyor 8 haneli bunu nasıl bulcam bir araştırsanız?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı komandogokhan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Abicim benim programdan ziyade şyle bir sorunum var.Ben bu teli ikinci el aldım fakat güvenlik kodunu yanlış girdim birkaç kez ve tel bloke oldu.Benden ana kod istiyor 8 haneli bunu nasıl bulcam bir araştırsanız?
    Vallaha bitane siteden bunu buldum ya işine yarar belki

Instructions
    Unlocking Instructions for Toshiba TS705

How to insert the Unlock CODE into your Toshiba TS705

Insert a not accepted SIM Card and turn ON your Toshiba TS705.

Enter the Unlock Code you received from UnlockallCellular.com

Your Toshiba TS705 is now unlocked!

OR

Insert a not accepted SIM Card and turn ON your Toshiba TS705.

The display will show “Enter Network Unlock CODE ”.

Enter **00012* then 47369761 followed by Unlock CODE# provided by UnlockallCellular.com then press the center menu ***.

The display will now show “Done”.

Switch your Toshiba TS705 OFF and ON.

Your Toshiba TS705 is now unlocked!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ustam Temalar gerçekten çok güzel eline sağlık,zip dosyalımı bunlarda?geçenlerde tema indirdim ama bitürlü tlfona atamadım rica etsem nasıl tlfona atarız acaba tşk.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı BLADE01 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ustam Temalar gerçekten çok güzel eline sağlık,zip dosyalımı bunlarda?geçenlerde tema indirdim ama bitürlü tlfona atamadım rica etsem nasıl tlfona atarız acaba tşk.
    Arkadaşım temaları varsa telefonun hafıza kartına yoksada bluetooth la telefonunuza atabilirsiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar ben 5130 telefonuma tema atmak istedim ama usbiyi bilgisayara takınca sunucudan yanıt yok ibaresi çıkıyor ne yapmam lazım yardım ederseniz çok memnun olurum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı eşreföz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar ben 5130 telefonuma tema atmak istedim ama usbiyi bilgisayara takınca sunucudan yanıt yok ibaresi çıkıyor ne yapmam lazım yardım ederseniz çok memnun olurum
    Önce Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. kurun sonra sorunsuz bağlarsınız.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım vermiş olduğun programı indirmek istedim fakat bu yazılım bilgisayarınıza zarar verebilir yazıyor kaş yaparken gözden olmayalım

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri