Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon
43 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Next Twinbox usb Xbox Genel Özellikler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

resimler haydarabinin katkılarıyla
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kumandası cihazdan daha büyükmüş. Bilgi için teşekkürler
    DUSUNCEN KONUSMANA,
    KONUSMAN HAREKETINE,
    HAREKETIN KADERINE YANSIR..
    GUZEL DUSUN,GUZEL YASA...
    HZ MEVLANA

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı marek16 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hımm bende cis süper plus var bu cihazı alıp yine 53 e den data kablosumu indireceğizz.acaba.... tüm paketler açılır mı dreambox un açtığı kanallar açılır yoksa buda baff twin gibi mi çünkü bende baff twin var.. ve memnun değilimm
    Twin cihaz olduğu için Twin uyduların (yani baff olarak sormuşsunuz aynı kanalları açar) açtığı kanalları açar
    DUSUNCEN KONUSMANA,
    KONUSMAN HAREKETINE,
    HAREKETIN KADERINE YANSIR..
    GUZEL DUSUN,GUZEL YASA...
    HZ MEVLANA

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı TEKNİSYEN101 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Twin cihaz olduğu için Twin uyduların (yani baff olarak sormuşsunuz aynı kanalları açar) açtığı kanalları açar
    yani sistem aynı sadece bu cihazı alıp bağlantıyı kuracam ve 53e den gelen kabloyu twinbox a takacaz ordanda aynı baff gibi izlicez..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı marek16 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yani sistem aynı sadece bu cihazı alıp bağlantıyı kuracam ve 53e den gelen kabloyu twinbox a takacaz ordanda aynı baff gibi izlicez..
    evet.data çanağından gelen kabloyu bu next twine takacaksın. görüldüğü gibi 1 tane lnb tuner girişi var. rsr232 ile de diğer bir 2000 süper pulustan buna bağlantı yapacaksın. bildiğimiz x-box ile aynı bu yeni cihaz. tek farkı yazılım atılarak fta receiver e dönüşmesi. ben başka diğer bir aparat kullanıyorum farklı marka bir uyduma. y6 . aynı bu yeni çıkan next twin gibi. ya fta receiver, ya da dungle olarak kullanabiliyoruz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

daha neler cıkacak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tomas57 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    evet.data çanağından gelen kabloyu bu next twine takacaksın. görüldüğü gibi 1 tane lnb tuner girişi var. rsr232 ile de diğer bir 2000 süper pulustan buna bağlantı yapacaksın. bildiğimiz x-box ile aynı bu yeni cihaz. tek farkı yazılım atılarak fta receiver e dönüşmesi. ben başka diğer bir aparat kullanıyorum farklı marka bir uyduma. y6 . aynı bu yeni çıkan next twin gibi. ya fta receiver, ya da dungle olarak kullanabiliyoruz.
    bilgiler için tşk ler peki x-box mu önerirsiniz yoksa bu twinbox mu... ve de bir sorum daha olacak hangi uydudan data alayım.. hangisi daha iii 53 mü 21 mi ben sistemi kurduktan sonra pek uğraşmak istemiyorum...donma olmuyr değilmi bu twinbox ta .... sinyali iyi olursa data uydunun olmaz herhalde..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bilgi için sağol üstad güzel muş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

valla ben twinbox kullanmadım.twinbox kullanan arkadaşlardan bilgi almalısın.bende x-box var. her ikiside next firmasına ait olduğundan herikiside aynı hizmeti,desteği görür. ben x-box u kutusuna koydum kullanmıyorum.33 derece datam vardı.donuyordu,kesiliyordu sağlıklı değildi.sonra bir kesildi1 ay gelmedi.21 derecye döndüm.bu da 1 aya yakındır yok.data alamadım. 53 dereceye de çanağın önüne apartman geldiğinden kullanamıyorum.şuanda 53 derecede data olduğu söyleniyor.33 te varmı bilmiyorum.21 de yok.next x-box bölümünde daha açık bilgiler edinebilirsin.bu yeni twinbox u piyasaya çıkardıklarına göre bizim x-box lara da destek sürecek demektir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

benim 53 e ye çevrili çanağım var çünkü bende baff twin var ama çok donuyorrr. herhalde benim türksatın yanına lnb koyduğumdan sinyalden dolayı kesiliyor yayınlar donuyr..

Sayfa 2/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri