Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: No Video Audio Bilgisi Sorunu?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart No Video Audio Bilgisi Sorunu?

Merhaba arkadaşlar bana demin bir next ye 5500xCI cihaz geldi son yazılımı attım fabrika ayarlarına döndüm elektrik fişini prizden çektim tekrar geri taktım hazır setting attım ve yukardaki No Video Audio Bilgisi hatasını aldım belki setting dosyası hazar görmüş diye düşündüm cihazı tekrar fabrika ayarına döndürüp uyduları taratıp kanalları dizdim cihazı müşterimin evine götürüp bağladım ve yine aynı hatayı aldım No Video Audio Bilgisi yazdı bana tuhaf bişi cihaz tertemiz henüz açılmamış çatıdan gelen kablo yeni dayzek yeni müşterimin evindede 4 uydudada yine aynı hatayı verdi bana sonra elektrik fişini 1/2 kere çekip yerine yerleştirince düzeldi böyle bir sorunu chipten yaparmı arkadalar aklıma chip ve tuner geldi başka bişey varmı cihazda acaba bilgisi olan arkadaş yardım ederse çok makbule geçecektir saygılarımla aliharbiye
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba arkadaşlar bana demin bir next ye 5500xCI cihaz geldi son yazılımı attım fabrika ayarlarına döndüm elektrik fişini prizden çektim tekrar geri taktım hazır setting attım ve yukardaki No Video Audio Bilgisi hatasını aldım belki setting dosyası hazar görmüş diye düşündüm cihazı tekrar fabrika ayarına döndürüp uyduları taratıp kanalları dizdim cihazı müşterimin evine götürüp bağladım ve yine aynı hatayı aldım No Video Audio Bilgisi yazdı bana tuhaf bişi cihaz tertemiz henüz açılmamış çatıdan gelen kablo yeni dayzek yeni müşterimin evindede 4 uydudada yine aynı hatayı verdi bana sonra elektrik fişini 1/2 kere çekip yerine yerleştirince düzeldi böyle bir sorunu chipten yaparmı arkadalar aklıma chip ve tuner geldi başka bişey varmı cihazda acaba bilgisi olan arkadaş yardım ederse çok makbule geçecektir saygılarımla aliharbiye
    Halen güncel!...
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar sorun tuner yol devresinden çıktı tunerin şase ve tuner arası devresinde kopukluk vardı tuner sökülüp devre yoluna kablo çekilerek tamir edildi ve tuner yerine takılıp cihaz çalıştırıldı şimdilik bir sorun yok cihaz gayet iii çalışıyor yardımcı olan arkadaşlarada teşekkürler saygılarımla aliharbiye
    LEBEN ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri