Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/10 İlkİlk 12345678910 SonSon
96 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Antivirus Programım Ne Kadar Iyi Diyorsanız Birlikte Test Edelim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kis 2009 kullanıyorum algılamadı o kadar iyiki demekki bunun aslında bir virus olmadığını bildiği için algılamaya bile gerek duymuyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

valla süpermiş esed nod32 kullanıyorum musak34 kardeşimin dediği gibi basmamla görüp silmesi bir oldu
    canım programım yaaa

Kullanıcı Bilgi Menüsü

avıra kullanıyom hıc oralı olmadı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Herşey yolunda teşekkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha

Alıntı Supersat Forum Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    EICAR (European Expert Group For IT-Security) tarafından oluşturulan bir kod satırı sayesinden bilgisayarınızda kullandığınız Anti-virus programının ne derece etkili olduğunu test edebilirsiniz. ” En iyi Antivirus Programı ” benim kullandığım diyorsanız gelin bir test yapalım.

Anti-Virus programınızı aktif edip , aşağıdaki kod satırını bilgisayarınızda Yeni Metin Belgesi açarak içine yapıştırın, kaydedin ve kapatın.

X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*

Eğer Anti-Virus programınız bu işlemi yaptığınızda herhangi bir tepki vermediyse başka bir programa geçme zamanınız geldi yada kullandığınız program yeteri kadar iyi değil demektir.

Anti-virus program test sonuçlarını bizimle paylaşırsanız sevinirim
    selam dostum elıne saglık yıllardan berı electronıcle ugrasıyorum 85 ten berı bılgısayar tamır ve yazılım ustune ugrastım ve bugune kadar mılyonlarca sıteyı gezdım tek bır antıvurus yazılımı kullanma,dım bundan sonra,da asla kullanmıcam bır ornek verıyım gecenler,de bır makınama antı vurus attım atıvurus makınayı yıktı bıraktı cesıtlı taktıkler,le vırusu bıldıgım ıcın vurmam kolay oldu aynı vırusu vırus programı olmıyan makınaya attım denedımkı vırus falan yok bu vırus programlarını yazanlar 80 yıllarda hep vırus programlarına gore yazılıyor vırus programı yoksa vıruste yok tamamen tıcarı oldugunu buldum onun ıcın bana kımse vırus atamaz denıyen varsa denesın ıstedıgı ıttaya gırerım ama sız yararlı bıseyler apmısınız arkadaslara elınıze saglık selamlar

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Uploaded with Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ilginç nod 32 farkedemedi fakat microsft security yakaladı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

nod32 kullanıyorum.anında tepki verdi.kaydettirmedi bile.tşkler test için...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart microsoft security essentials

microsoft security essentials

yazdığım anda hemen uyarı yaptı.memnunum...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

antivürüs programı kullanıp boşuna pc nizi kasmayın derim aşağıdaki programı indirin ve pc yavaşladıgında kullanın )

Merhaba, -- Advanced SystemCare --, bu güzel bedelsiz programı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. adresinde buldum. O, 1-Tıkla PC'mi iyileştirdi ve hızlandırdı, böylece Windows'u tekrar kurmak veya yeni bir bilgisayar almak mecburiyetinde kalmadım. PC'mi korumak, temizlemek, ve eniyilemek için en basit yol budur. Ayrıca diğer programların kaçırdığı şeyleri tarayabileceğini ve düzeltebileceğini de gördüm. Hakikaten bu programı çok sevdim ve en önemliside, tamamen bedelsiz olması. PC'nize reklamyazılım (adware) gibi herhangi birşey koymuyorlar ve kişisel bilgilerinizle ilgili casusluk (spyware) yapmıyorlar. Advanced SystemCare Forbes, CNET, ve PC Magazine gibi yayınlardan çok positif görüş aldı. O, PC'nizin hatalardan arındırılmış olarak ve her zamankinden daha düzgün şekilde çalışmasını sağlıyacaktır. Onu bedelsiz olarak Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. adresinden indirebilirsiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

NOD32 Antivirüs kullanıyorum işlemi yapar yapmaz metin belgesini silerek karantinaya aldı

Sayfa 3/10 İlkİlk 12345678910 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri