Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/5 12345 SonSon
47 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: baff 5000 XL PLUS dream cinema

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart baff 5000 XL PLUS dream cinema

Arkadaşlar bu cihazı yeni aldım. 53 derece ayarlı 10974 H 8150 FREKANSI
    % 75 gösteriyor. cahiz bilgi bölümünde 1.75 versiyon yüklü. yanlız hiç bir uydudan paylaşım yapmıyor. animux kanalını bile açmıyor. kumada üzerinden yapmam gereken bir işlem varmı. 3 gündür uğraşıyorum. bir türlü beceremedim. bu konu hakkında ustalarımın yardımlarını bekliyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ne yapmam gerekiyor. acaba paylaşım mı yok ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Konu MOKUR33 tarafından (30-04-2010 Saat 09:04 ) değiştirilmiştir. Sebep: ilgilenmediğiniz cihazı kötülemeyiniz...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

rs kablonuzu kontrol edin veya değiştirip deneyiniz.
    yayın izlerken 00000 tuşlayın,sağ köşede emu onn yazar ANİMAUX kanalı üzerinde 3-5 dakika bekleyiniz.
    bunları yapıpta yine yayın açılmaz ise tekrar 2. boarda 11. ay yazılımı yükleyiniz...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

acaba bir yerde yanlış yapıyorum ama nerde 1.62 yazılımı yüklü 11.ay yazılımı yüklü sinyal var. ama kanal yok. yazılımlardan sonra bu işlemi, hiç yapmadım ( 9339 northstar ) acaba bundan olabilirmi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

5000 lerde 9339 olmaz.6000 yeni modellerine 9339 yaparsınız.
    kanalı izlerken 00000 tuşla sağ köşede emu onn yazar. yine açılmaz ise,
    cihazı fişe takınca direk açılan yazılım.(ön panelde coneuel yazana yüklenmez)
    bu yazılımı 1. boarda yükle.2. board kablolarını çıkart direk rs232 den yükleme yapın...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı MOKUR33 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    5000 lerde 9339 olmaz.6000 yeni modellerine 9339 yaparsınız.
    kanalı izlerken 00000 tuşla sağ köşede emu onn yazar. yine açılmaz ise,
    cihazı fişe takınca direk açılan yazılım.(ön panelde coneuel yazana yüklenmez)
    bu yazılımı 1. boarda yükle.2. board kablolarını çıkart direk rs232 den yükleme yapın...
    ustaların ustası ben verdiğin yazlımı yükledim gene olmadı. bir yerde sorun var ama nedir bilmiyorum. muz+love tv kanalınıda çok iyi gösteriyor. sinyal oranıda yüksek hatta ben uyduyu odak noktası 53 derece olarak ayarladım. aparatla türksatı ayarladım.
    paylaşım yapan kanalların hepsinde şifreli kanal yazıyor. anlamadım gitti.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sen bu forumların iyilik meleğisin. çözsen ,çözsen bu işi sen çözersin. birde ben diyorum ki. acaba 2. borda giden ara kablo 3 tırnaklı olan acaba o tersmi takıldı. bord da 3 giriş var sokette de.üç giriş var.. iki taraflıda takılıyor. r232 den gelen kablo

Kullanıcı Bilgi Menüsü

verdiğin linkdeki yazlımı yüklemiyor. ] ] ] ] cihazda bu şekilde bir şimge beliriyor. ters c şeklide

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cihazı fişe tak,ekrana bak cone uel olarak mı açılıyor yoksa ----- bu şekil işaret gelyorda açılıyor mu??? cihazın M serisi ise coneuel yazarak açılır.
    1.board ile 2.board birleşen kablo kırmızı mavi veya mavi kahverengi olur.onları makasla kes,yükle tekrar bağla.soketli ise soketi çıkart rs den 1. boarda yükleyebilirsin.
    BU yazılım 5000 VE DREAMCİNEMA M serisi içindir.loader aynıdır...

Sayfa 1/5 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri