Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: İşte Kayserispor'un yeni hocası

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart İşte Kayserispor'un yeni hocası

Tolunay Kafkas'ın Kayserispor'la yolların ayrılmasının ardından Kayserispor yönetimi aradığı hocayı buldu.

AZ Alkmaar'da Dick Advocaat'ın yardımcılığını yapan eski Trabzonsporlu futbolcu Şota Arveladze'in Teknik direktörlük konusunda Kayserispor ile kesin anlaşmaya vardığı ve önümüzdeki hafta Kayseri'ye geleceği öğrenildi.

Yeni sezonda takımın başına ısrarla Şota'nın gelmesi yönünde çalışmalar yapan Kayserispor yönetimi olumlu sonuçlar aldı. Kayserispor'da teknik direktör Tolunay Kafkas'ın sezon sonunda görevini bırakacağını açıklamasının ardından Şota ile temasa geçen yönetim şartları masaya yatırdı. Karşılıklı görüşmelerin ardından her konuda anlaşma sağlandı. Şota'nın, Kayseri'ye seve seve geleceğini söylediği ve hiçbir sorunun kalmadığı öğrenildi.

Bir süre önce Hollanda'ya giden Genel Menajer Süleyman Hurma, Şota Arveladze ile görüşmeler yaparak her konuda anlaşma yapmıştı. Şota'nın önümüzdeki hafta Kayseri'ye geleceği ve büyük bir ihtimalle sözleşme imzalayacağı bekleniyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

her trabzon maçında kayserisporu yatırır artık:
    hayırlı olsun
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm bana inpax logo looderi lazım acil

Kullanıcı Bilgi Menüsü

foto yüklenmiş kaldırmak istiyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı eser_arslan82 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    slm bana inpax logo looderi lazım acil
    İstediğiniz loadreri uygun bir bölüme konu açarak belirtiniz lütfen...!!!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri