Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arasý

Konu: Ýþte Kayserispor'un yeni hocasý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Ýþte Kayserispor'un yeni hocasý

Tolunay Kafkas'ýn Kayserispor'la yollarýn ayrýlmasýnýn ardýndan Kayserispor yönetimi aradýðý hocayý buldu.

AZ Alkmaar'da Dick Advocaat'ýn yardýmcýlýðýný yapan eski Trabzonsporlu futbolcu Þota Arveladze'in Teknik direktörlük konusunda Kayserispor ile kesin anlaþmaya vardýðý ve önümüzdeki hafta Kayseri'ye geleceði öðrenildi.

Yeni sezonda takýmýn baþýna ýsrarla Þota'nýn gelmesi yönünde çalýþmalar yapan Kayserispor yönetimi olumlu sonuçlar aldý. Kayserispor'da teknik direktör Tolunay Kafkas'ýn sezon sonunda görevini býrakacaðýný açýklamasýnýn ardýndan Þota ile temasa geçen yönetim þartlarý masaya yatýrdý. Karþýlýklý görüþmelerin ardýndan her konuda anlaþma saðlandý. Þota'nýn, Kayseri'ye seve seve geleceðini söylediði ve hiçbir sorunun kalmadýðý öðrenildi.

Bir süre önce Hollanda'ya giden Genel Menajer Süleyman Hurma, Þota Arveladze ile görüþmeler yaparak her konuda anlaþma yapmýþtý. Þota'nýn önümüzdeki hafta Kayseri'ye geleceði ve büyük bir ihtimalle sözleþme imzalayacaðý bekleniyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

her trabzon maçýnda kayserisporu yatýrýr artýk:
    hayýrlý olsun
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    Ýþte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanýcý Bilgi Menüsü

slm bana inpax logo looderi lazým acil

Kullanýcý Bilgi Menüsü

foto yüklenmiþ kaldýrmak istiyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý eser_arslan82 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    slm bana inpax logo looderi lazým acil
    Ýstediðiniz loadreri uygun bir bölüme konu açarak belirtiniz lütfen...!!!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri