Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arası

Konu: Bursa şampiyonluk kutlamalarına hazır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

fenerin fenerden başka dostu yoktur evet herkez kendi takımının şampıyon olmasını ister ama gerçek bir taraftarın başka bir takımın sampıyon olmasını nasıl ister bursa sampıyonlar ligine gitsen ne olacak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı tamer41 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    inşaAllah sırf ERTUĞRUL SAĞLAM için istiyorum bunu
    aynen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı wtwt99 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    fenerin fenerden başka dostu yoktur evet herkez kendi takımının şampıyon olmasını ister ama gerçek bir taraftarın başka bir takımın sampıyon olmasını nasıl ister bursa sampıyonlar ligine gitsen ne olacak
    Çok Doğru Söylüyorsun Arkadaşım Türk'ün Türk'ten Başka Dostu Olmadığı Gibi, Fener,lininde Fener,liden Başka Dostu Yok.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bugün 21.45 te belli olacak kim şampiyon trabzon güzel oynasın ne fener ne bi başka takım boş bursa şampiyon olcak 26 sene sonra herkes görecek

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu forumda turkiyede hic sevilmeyen takım anketi yapılsa çok iyi olur kanatindeğim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben burada illegal bir durumdan bahsetmeyeceğim...akıl ve mantık çerçevesinde düşünerek söylüyorum...Turkcell süper lig de her takımın federasyondan aldığı parada belirli bir payı var.. bu güne kadar şampiyon olmuş takımlarında belirli bir artı yüzdeleri var.. bu pay 4 takım arasında alınan şampiyonluğa göre paylaştırılıyor..ben 4 büyük takımın bu paranın düşmesine yol açacak 5. bir şampiyonun aralarına girmesini arzu edeceğini düşünmüyorum...ancak bu tabiiki işin finansal ve masa başı zihin jimnastiği boyutu...sahada ne olacağını bu akşam göreceğiz...

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri