Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ProgDVB Ve OFFLİNE DOWNLOAD..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart ProgDVB Ve OFFLİNE DOWNLOAD..!

Arkadaşlar bu konuda çok soru gelmekte sizlere basit çözüm sunacağım..!

Anlatım ProgDVB'nin desteklediği bütün Kartlarda Geçerlidir..! Ve En Basit Yoldan OFFLİNE Download yöntemidir..!

1.ProgDVB PowerInstall 7.6 Kuruyoruz..!
    2.ProgDVB yi Çalıştırıp Turksat Download Kanalını Seçiyoruz
    3.Servislerden Skyneti Çalıştıyoruz
    4.Skynet Çalıştıkran Sonra "G" Tuşuna basarak gelmesini istediğimiz Dosya uzantılarını ayarlıyoruz...! En Sonunda ctrl+S yaparak "G" Tuşuna basarak uzantı penceresini kapatıyoruz

Bol Downloadlar..!
    Konu HCakir tarafından (29-03-2008 Saat 21:59 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bi bakalım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon5 ProgDVB Ve OFFLİNE DOWNLOAD SÜPER ACEMİSİ

ProgDVB PowerInstall 7.6 kurulu dediğiniz işlemleri uyguladım kaydediyor diyor hic birşey kaydetmiyor ProgDVB PowerInstall 7.6 dan başka exstara başka bir proğ olması gerekiyormu 2 seneden beri ProgDVB kullanıyorum Download işlemine merak sardım biraz inceledim cok karmaşık geldi ve bu konuda bilgi fakiriyim yardımcı olunursa
    cok memnun olacağım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon5 bu mesajı bi allahın kulu görmemiş!

Alıntı canseven67 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ProgDVB PowerInstall 7.6 kurulu dediğiniz işlemleri uyguladım kaydediyor diyor hic birşey kaydetmiyor ProgDVB PowerInstall 7.6 dan başka exstara başka bir proğ olması gerekiyormu 2 seneden beri ProgDVB kullanıyorum Download işlemine merak sardım biraz inceledim cok karmaşık geldi ve bu konuda bilgi fakiriyim yardımcı olunursa
    cok memnun olacağım

bu mesajı bi allahın kulu görmemiş!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon5 ProgDVB Ve OFFLİNE DOWNLOAD SÜPER ACEMİSİ

cok memnun olacağım
    arkadaşlar + ramazan hayra girersiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadasım prog dvb nereye kurduysan yukarıda kı ıslemı yapınca o klasorun ıcıne ındırıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler ama link yok galiba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sky net türksattan gitti bilginize şu an için offline download olayı bitmiştir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı gacvokem Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sky net türksattan gitti bilginize şu an için offline download olayı bitmiştir
    arkadaşım düşük cümle kullanma offline download olayı sadece turksat 3a uydusunda bitti genel olarak bitmedi sadece farklı uyduya çevirmen gerekiyor çanağı sadece sky net ilede değil offline download bi sürü program war ve W3 Sirüs uydularından download yapabilirsiniz ben ikisinden şu anda dowland yapıyorum saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bi deneyelim bakalım olacakmı

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri