Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/15 İlkİlk 1234567891011121314 ... SonSon
141 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Teledünya Kanal Listesi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı NeRoMaN Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Favori kanal listesi hazırlasam bir bakıyorum yokoluyor.Taramadan sonradır belki.Bu sorunu giderim favori kanal listesini kanal alma sayısını arttırsalar 50-60 gibi.Çok iyi olurdu.

NR1 şuan uçtu.Umarım kalıcı kalkmamıştır.Kablo tvdede var bu kanal.Kablo tvde siyah ekran var onun olduğu bandtta
    ben 85 tane kanal ekleyebiliyorum favoriye de... dediğim gibi... güncellemede kafasına göre sıralıyor, taramada liste sıfırlanıyor...
    bbc int'teki alt yazı durumu nedir sizde?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı agreement Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben 85 tane kanal ekleyebiliyorum favoriye de... dediğim gibi... güncellemede kafasına göre sıralıyor, taramada liste sıfırlanıyor...
    bbc int'teki alt yazı durumu nedir sizde?
    BBC İntte Türkçe alt yazı yok diye biliyorum ben.Bende açılmıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Liste Güncellendi.

161. Kanaldaki Number One yeniden yayına başladı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı NeRoMaN Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    BBC İntte Türkçe alt yazı yok diye biliyorum ben.Bende açılmıyor.
    alt yazı var ama aralarında Türkçe yok...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı agreement Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    alt yazı var ama aralarında Türkçe yok...
    Türkiye'ye Türkçe alt yazı vermiyordur.Teledünya ile bir ilgisi yok yani.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emin misiniz?
    tekrar tekrar liste yapmaktan helak olduk..
    Evet.Sınırsız olduğundan beri,otomatik aramadan sonra liste silinmiyor ya da karışmıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Evet.Sınırsız olduğundan beri,otomatik aramadan sonra liste silinmiyor ya da karışmıyor.

size uyup tarama yaptım; uçtu liste yine maalesef...
    yerden yere değişiyor demek ki, ben bursa'dayım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

size uyup tarama yaptım; uçtu liste yine maalesef...
    yerden yere değişiyor demek ki, ben bursa'dayım.
    Evet.Bölgesel sorunlar olabiliyor.Müşteri hizmetlerini arayın,1,2 kişi gelir bakar.Bende de şöyle bir sorun oluyor,STB'dan kablo tv kablosunu çıkarıp takınca en az yarım saat sonra Digital yayında kanallar geliyordu.Servis çağırdık,düzeltmediler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Evet.Bölgesel sorunlar olabiliyor.Müşteri hizmetlerini arayın,1,2 kişi gelir bakar.Bende de şöyle bir sorun oluyor,STB'dan kablo tv kablosunu çıkarıp takınca en az yarım saat sonra Digital yayında kanallar geliyordu.Servis çağırdık,düzeltmediler
    ben yakında conaxlı lcd almayı düşündüğüm için şu ara önemsemiyorum pek...
    alırsam zaten mesele kalmayacak sanıyorum...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben yakında conaxlı lcd almayı düşündüğüm için şu ara önemsemiyorum pek...
    alırsam zaten mesele kalmayacak sanıyorum...
    O zaman rahat rahat dizersin.Belki SD STB'de sorun vardır.

Sayfa 4/15 İlkİlk 1234567891011121314 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri