Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Konu: Vu+ duo hd uydu alicisi aldim. Fikirleriniz nelerdir?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar vu solo ile atlanta hd'nin arasında görüntü kalitesi bakımından deneme şansı olan arkadaş varmı?varsa ltfen yorumlarmısınız.:49:
    Konu mars11 tarafından (01-02-2012 Saat 20:11 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende siparis verdim cumaya kadar elime gecer insallahama dreambox u cozdum derken medi@link aldim onu iyi kotu ogrendik derken simdi vu+dou aliyorum ama sizlerden yardim almam sart hiç bisey bilmiyorum bu kutu hakkinda 280 euroya aldim ben nasil sizce fiyati ama ben biraz torpilli aldim gibi geliyor cunki internette 900 KUSUR TL gibi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yildo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bende siparis verdim cumaya kadar elime gecer insallahama dreambox u cozdum derken medi@link aldim onu iyi kotu ogrendik derken simdi vu+dou aliyorum ama sizlerden yardim almam sart hiç bisey bilmiyorum bu kutu hakkinda 280 euroya aldim ben nasil sizce fiyati ama ben biraz torpilli aldim gibi geliyor cunki internette 900 KUSUR TL gibi
    hayırlı olsun güzel cihaz almışsın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

vu+duo yu kullandım sattım şimdi yana yana hesaplı vuduo aıyorum bulursan al kacırma iyi cıhazdır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

vu+duo 2de baya gelişmiş görüntü olarakta çip olarakta 1gb flaş 2gb ram birinci serilerde ultimo hariç 2ci serinin altındadır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı açıkgöz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    mrb arkadaşlar bende almayı düşünüyorum ama yazılım desteklenmesi veya server desteklemesi nasıl yayınlarda donma oluyor mu ,hd yayınlar dm ile kıyasladığımızda nasıl pc den server bilgisi veya yazılım yüklemek için gerekli programları var mı bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim tşk.
    her tür prg destegi mevcut kanall listelerini dreamboxun prg kullanabilirsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iyi günler yeni uydu alıcısı almayı düşünüyorum.Vu-duo solo 2 veya solo karar veremedim uzun zamandır araştırıyorum sizce hangisi daha iyi hotbird uydusu ve tüksat uydularını kullanıyorum eski alıcımda ama şifeli kanalları izleyemediğimden almayı alacam spor kanalları vs. yardımcı olursanız saygılar...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Akadaşlar "VU DUO 2" ile "VU SOLO 2" arasındaki fark.

VU DUO 2 ...................................................................VU SOLO 2
    1300 MHz Dual Core İşlemci....................................... 1300 MHz Dual Core İşlemci
    1GB Flash ...................................................................256MB Flash
    2GB DDR3 DRAM ...................................................... 1 GB DDR3 DRAM
    2 x Display (VFD ve LCD ) ...................................... 12 Haneli VFD Display
    2 x Değiştirilebilir Tuner ve .........................................2 x Sabit Tuner.
    3. veya 1 x Çift Tuner İlave takılabilinir
    Toplam 3 x 2 yani 6 Tuner.

Google,ye "VU DUO 2 Dual Tuner" yazın Takılabilir Tunerleri görürsünüz.

Eğer yalnızca Televizyon seyretmek istiyorsan, VU SOLO 2 yi tavsiye ederim!

Ama Mükemmel bir Cıhaz. VTI-Image ile ikisinde,de görüntü Kalitesi Super ve hizli calışıyor.

Şimdiden Hayırlı olsun diyelim.
    Konu Ceku tarafından (28-10-2015 Saat 00:37 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yildo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bence cok iyi almisin Hayirli olsun

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri