Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
29 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Vu+ duo hd uydu alicisi aldim. Fikirleriniz nelerdir?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Vu+ duo hd uydu alicisi aldim. Fikirleriniz nelerdir?

Arkadaşlar yeni bir vu+ duo uydu alicis aldim. Hd. Cccam kullanacağim. Hizli midir? Donma yapar mi? Kanal geçişleri nasildir? Uydu ağir midir?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şu an alınabilecek en İYİ HD cihaza sahipsin.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

usta haklısın cİHAZ GÜZELDE BU CİHAZLA NASIL İNTERNETE GİRECEZ.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı marek16 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    usta haklısın cİHAZ GÜZELDE BU CİHAZLA NASIL İNTERNETE GİRECEZ.
    super bir uydu alıcı almışsın tıpkı benim gibi (internete girmekten kastın nedir tama olrak )
    No longer just a minute

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı serhat15 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    super bir uydu alıcı almışsın tıpkı benim gibi (internete girmekten kastın nedir tama olrak )
    google.com yada herhangi bir foruma girebilir miyim?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

QT webbrowser eklentisi ile girilioyorda pc de olduğu gibi seri şekilde olmuyor bazı kullanıcılar yapmış ama ben hiç denemedim
    Konu serhat15 tarafından (05-07-2010 Saat 23:39 ) değiştirilmiştir.
    No longer just a minute

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu vu-duo ile vu solo aynı cihazmıdır. Yoksa vu solo, vu duo'nun çakmasımıdır. Bilgisi olan beni aydınlatırsa sevinirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı urldrl Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu vu-duo ile vu solo aynı cihazmıdır. Yoksa vu solo, vu duo'nun çakmasımıdır. Bilgisi olan beni aydınlatırsa sevinirim.
    çakma diye bişi yok cihazın özellikleriniz okursanız farkı anlarsınız vu solo tek tunerli alt versyondur.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

brovo ıyı secım yapmışsın ben drembox 8000 bın alacaktım uyducu arkadas sakın alma aynı ve fazlası vu+duo da var dedı dremboxsun..bende yarı parasına..vu+duo aldım bır hafta oldu cıhaz süper otesı ve benı mezara kadar goturur baska bır sıstem cıkmassa artık herkese tafsıye ederım ıyı calışmalar dılerım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu cihaz belgesel kanallarını açarmı?internet vesaire bağlantılar olmadan animaux national geographic discovey gibi kanalları açıyorsa bende alayım bundan

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri