Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: hyundai 10300 e yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart hyundai 10300 e yardım

hyd- 10300 uydu alıcısına hyd-10100 yazılımını attım good yazdı .tv ye taktığım zaman yanlış yazılım dedi cihaz ekranında 4 tane kesik kesik 4 çizgi var, şimdide 10300 ün eski yazılımı dahi olsa yüklenmiyor com ayarı olmuyor.başka tanıdığım aynı cihazdan olanda yok nasıl yükleme yapacam yardım istiyorum.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cihaz rs-232 takılı ve kapalı standby vaziyetinde olsun...Yükleme proğramından Upgrade Software den yazılımı seçin ve cihazı arka anahtardan açıp yazılım yüklemeye çalışın 3-5 defa deneyin...bazen bu şekilde yazılım alıp kurtulduğu oluyor cihazların...kolay gelsin...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tarantino sana çok teşekkür ederim yazılımı seçip com ayarına dokunmadan cihazın arka anahtarından 5-6 kere açıp kapatıp , yazılımı aldı yardımın için sağol şimdi hyd 10300 normale döndü ,bu cihaza, birde *** menüsüne nasıl ulaşılıyor yazarsan memnun olurum

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Rica ederim...

menüye basıp 9999999 tuşlayalım menüde yeni bir pencere daha acılacak ve
    smartcard yazacak bu kısım acıldı ise emu aktif demektir.kapatmak icin ise bu seferde
    66666666 yazıp bu kısmı yani smartcard yazan kısmı kapatalım.ok kolay gelsin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaslar aynı cihazdan bendede var
    sınırlı sayıda kanal var
    uydu secim kısmında sadece tursat 1b ve turksat 1c var turksat 2a yı nasıl yukleyeceğim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri