Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Ezel 21 HAZİRAN.2010 Pazartesi Sezon Finali (Yorumlar Buraya)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

izle Ezel 21 HAZİRAN.2010 Pazartesi Sezon Finali (Yorumlar Buraya)

Yayınlandığı ilk günden itibaren fenomen haline gelen, reyting rekortmeni dizi Ezel, her Pazartesi saat 20.00’de atv ekranlarından izleyicisiyle buluşuyor... Senaryosunu Kerem Deren ve Pınar Bulut’un yazdığı, yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar’ın üstlendiği bir “Ay Yapım” yapımı olan “EZEL” in başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere, Yiğit Özşener, Barış Falay, Sedef Avcı, Sarp Akkaya, Salih Kalyon ve Tuncel Kurtiz paylaşıyor.

BÖLÜM ÖZETİ

Kenan'ın planı başarılı olmuştur. Oyunda her şey ikiye bölünmüştür artık: Bahar'dan öncesi ve Bahar'dan sonrası. Ezel'in de, Eyşan'ın da, Ali'nin de kafasında ayrı bir plan vardır şimdi. Asıl soru: birlikte mi, ayrı ayrı mı harekete geçecekleridir. Cengiz ise sebep olduğu facianın cezasını çekmektedir. Ancak bilmediği bir şey vardır: cezası henüz başlamamıştır bile. Diğer tarafta, Kenan Birkan'ın hesabı bitmemiştir. Yeni bir hamle için harekete geçer. Bu kez planının başarıya ulaşması, sadece Ezel'in elindedir. İkinci hayatta herkesi bir ölüm kalım savaşı bekler. Ve bazıları için hayatta kalmak, taraf değiştirmek demektir...
    [JW]http://i.tmgrup.com.tr/atv/video/2010/06/21/355047381218.flv[/JW]

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bölümü şimdi izledim ne olmuş ya en sonun da herkes saf degiştirmiş dizide
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben daha izlemedim yarın izlerim artık

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri