Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: AKP'li Baþkan MHP'li Baþkanýn Kýzýný Okuldan Kovdu.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart AKP'li Baþkan MHP'li Baþkanýn Kýzýný Okuldan Kovdu.

AKP'li baþkan MHP'li baþkanýn kýzýný okuldan kovdu
    MHP Ordu Ýl Baþkaný Hamza Aldeniz, özel okulda okuyan 8 yaþýndaki kýzý Derin'in, okul taksitlerini yatýrdýðý halde Ak Partili olduðunu ileri sürdüðü okul sahibi Namýk Altaþ tarafýndan okuldan atýldýðýný idia etti.

Namýk Alktaþ ise olayýn siyasi yönünün olmadýðýný, velinin ödemelerinde sýkýntý olduðu için bu kararý aldýklarýný belirterek, “Gitsin baþka yerde okutsun” dedi.

Harite mühendisi olan MHP Ýl Baþkaný Hamza Aldeniz, bugün parti binasýnda düzenlediði basýn toplantýsýnda kentteki özel okulun sahibi Namýk Altaþ'ý, üçüncü sýnýfa geçen kýzý Derin'i okuldan atmakla suçladý. Kýzýnýn yýllýk 6 bin lira olan son taksidini yatýrmak için okula gittiðini belirten Hamza Aldeniz, parayý yatýrdýktan sonra özel okulun sahibi Namýk Altaþ'ýn kendisini telefonla aradýðýný söyledi. Aldeniz, savcýlýða suç duyurusunda bulanacaðýný belirterek olayý þöyle anlattý:

“Bana, ‘Senin çocuðunu okulumda okutmak ve eðitim vermek istemiyorum. Çünkü siz kendinizi nimetten sayýyorsunuz’ dedi. Ve telefonu kapattý. Bunun sebebi þudur. Biz Ordu Yað Sanayi’nin geçen ocak ayýndaki satýþýnda verdiðimiz mücadeleyle 20 milyon lira daha fazla paraya 50 milyon liraya Altaþ Þirketler Grubu'na satýlmasýný saðladýk. Bu insan da sýrf MHP Ýl Baþkaný olduðum için benim çocuðumu okulundan iliþkisini kesti. Her zaman çaðdaþ, demokratik ve hukuk devleti olduðumuzu söyleyen Sayýn Bakana ve Baþbakana sesleniyorum. Hiçbir insan 8 yaþýndaki bir çocuðu siyasete alet edemez, etmemeli. Hiç kimse de benim 8 yaþýndaki çocuðumun gözyaþlarýný satýn alamaz. Bu yapýlan þahsýma deðil, bir siyasi düþünceye yapýlmýþtýr. Benimle veya partiyle bir hesabý varsa hesap yeri sandýktýr.”

“GÝTSÝN BAÞKA YERDE OKUTSUN”

Özel okulun sahibi Namýk Altaþ ise, olayýn siyasi boyutunun olmadýðýný, sadece ticari iliþkiler nedeniyle MHP Ýl Baþkaný Aldeniz’e, kendisine hizmet vermeyeceklerini söylediðini belirtti.

Hamza Aldeniz ile hesap sýkýntýlarý olduðunu kabul eden okul sahibi Namýk Altaþ, “Benim velilerimin yarýsý MHP’li. Öyle þey mi olur? Benim inançsýz velim de var. Ben bir sürü öðrenci okuttum. Ödemelerinde gecikmelerinden dolayý kendisine, çocuðuna kesinlikle hizmet vermeyeceðim. Bizden baþka okul yok mu? Gitsin baþka yerde okutsun. Ýki tane daha özel okul var. MHP ile falan iþim yok. Benim müdürüm de MHP’li. Kim ne derse desin, nasýl basýn açýklamasý yaparsa yapsýn. Ben kendisine hizmet vermeyeceðimi söyledim, bu kadar basit. Baþka birþey söylemedim” dedi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bunlarda utanma kalmamýþ.8 yaþýnda çocuðu okuldan kovmaya çalýþýyorlar.
    savcýlar gereðini yapacaktýr.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

savcý derken hocam, pardon kimin savcýsý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý xfles7837 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    valla sadece þunu yazabilecem:
    Türkiye Cumhuriyeti savcýsý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben sadece gülüyom 21ci yüzyýlda neyinle uðrastýðýmýzý bile bilmiyoruz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

eses arkadaþým.........
    sen konuyu yanlýþ yerde açtýn sanýrsam....yetkili arkadaþlara söyleyelimde konuyu taþýsýnlar....
    konu...."komik" bölümünde olmalýydý....

hadi bu haberin doðru olduðunu varsayalým....hadi varsayalým ayýp olmasýn.....
    nedir þimdi bu....laf mý yani.....eðer böyle bir yanlýþ varsa ki...
    olmayacaðýný adým gibi biliyorum....çünkü dünya alemin gözü önündeki ak parti böyle salakça bir gerekçeyle bir çocuðu okuldan atmaz....
    ve hadi attý diyelim.....o zaman o yetkili hakkýnda soruþturma açarsýn...dünya görüþüne bakýlmaksýzýn...ve olay biter....bu kadar....
    yani sanki bu basit olay.....çok önemliymiþ gibi tutup tüm sanki tüm ak partililer böyleymiþ gibi yansýtmýþsýn....
    derdin espiriyse...tamam hadi güldüm....ayýp olmasýn....
    deðilse....bu münferit olayý...."münferit" kabul et....arkadaþým....

tabi bu komikliði yapan senden öte...mhp'li il baþkaný....ayaklarý kayýp yere düþse...hemen kendilerinden baþka suçlu arýyorlar....
    olay kötü tabi....çocuðun geleceði...
    ama çocuðunun okuldan atýlma gerekçesi.... tamamen iftira.......

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý erdal05 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    eses arkadaþým.........
    sen konuyu yanlýþ yerde açtýn sanýrsam....yetkili arkadaþlara söyleyelimde konuyu taþýsýnlar....
    konu...."komik" bölümünde olmalýydý....

hadi bu haberin doðru olduðunu varsayalým....hadi varsayalým ayýp olmasýn.....
    nedir þimdi bu....laf mý yani.....eðer böyle bir yanlýþ varsa ki...
    olmayacaðýný adým gibi biliyorum....çünkü dünya alemin gözü önündeki ak parti böyle salakça bir gerekçeyle bir çocuðu okuldan atmaz....
    ve hadi attý diyelim.....o zaman o yetkili hakkýnda soruþturma açarsýn...dünya görüþüne bakýlmaksýzýn...ve olay biter....bu kadar....
    yani sanki bu basit olay.....çok önemliymiþ gibi tutup tüm sanki tüm ak partililer böyleymiþ gibi yansýtmýþsýn....
    derdin espiriyse...tamam hadi güldüm....ayýp olmasýn....
    deðilse....bu münferit olayý...."münferit" kabul et....arkadaþým....

tabi bu komikliði yapan senden öte...mhp'li il baþkaný....ayaklarý kayýp yere düþse...hemen kendilerinden baþka suçlu arýyorlar....
    olay kötü tabi....çocuðun geleceði...
    ama çocuðunun okuldan atýlma gerekçesi.... tamamen iftira.......
    erdal arkadaþým, bu mesajý yazmadan önce komedi filmi seyretttin herhalde,AKP iþin içinde olunca sana pek bir komik geldi.askerler bir kiþiyi herhangi bir sebepten ordudan atsa epey nameler dizecektin ama þimdi komediden bahsediyon yetmedi komikliði benim icat ettiðimi imalýyon.henüz habercilik sanatýna baþlamadým.dün gece haberi e-kolay nette okudum ve paylaþým yaptým.ne zaman senin gibi düþünürsem banada komik gelecektir.diðerleride tüüü.kakaa..olacaktýr.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bunlarda utanma arlanma diye bir özellik kalmamýþ ülkemize pkk ile birlikte en zararlý parti akpyi silmek farz olmuþtur bu arada ülkemizde görevini yapacak savcý kaldýmýki ama avukat baya var ne zman akpye bir laf atýlsa edal kardeþ hemen atlýyor sazan gibi erdal kardeþ biraz olsun partizanca düþüncelerini at kabuðundan çýk akpden ülkemize hayýr gelmez bunlar heryere kendi adamlarýný yerleþtirip bileri yani akp svmeyenleri herþekilde yýpratmaya çalýþýyorlar benbu akpnin nesini seveceðim sevmediðim gibide devmlý söveceðim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý xfles7837 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    savcýlarý akp liler belirlediðinden arkadaþ birþey biliyorda söylüyor bakalým yarýnlarda ne olaçak sen akp li deðil geç yana sen müslümana da benzemiyon sende geç adam boþuna dememiþ bütün kaleleri kuþatýlmýþ diye ama boþverin ninnide ninni uyusundan büyüsün ninni gerceistedikleri insanlarýn büyümesi de deðil ama anlayana

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Her þeyimiz siyaset oldu eðer gerçekten siyasi nedenle küçücük çocuðu okuldan atmýþsa çok ayýp etmiþ her halde güzel ülkemizde Cumhuriyet savcýlar var gereðini yapar. bence Milli Eðitim Bakanlýðýnýn görevi olsa gerek sayýn Bakan Nimet Çubukçu'nun bu olayýn üzerine gidip gereðini yapmasý lazým ama o da siyasi düþünüp üzerini kapatýr mý bilemiyorum .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri