Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon
25 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Bisiklet dýþ tekeri arýyorum tavsiyeniz ne olabilir?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþlar konum halen güncel sizden ricam lütfen çevrenizde büyük bisiklet maðazasý varsa bii sorun ya bir türlü bulamdým gitti þu tekerlerden saygýlarýmla aliharbiye
    abi dünde etrafýma sordum bisikletçilere öyle bir ebat bulamadýlar bence sen en iyisi lastik alacaðýna yeni bir bisiklet al

Kullanýcý Bilgi Menüsü

mesajýný henüz yeni gördüm özürdilerim evet bende seninle hemfikirim bu gidiþle kesinlikle yeni bisiklet alacam hiç bir yerde yok bu dýþ lastiklerden yahu ne iþ anlamadým yanii bunlardan üretip satmak o kadarmý zor eee hemþerim sende o zaman bir üretim yapýp piyasada satma bu üründen haksýzmýyým þimdi saygýlarýmla aliharbiye
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Aslýnda sivasta teker lastiði satan yerler varda bana biraz uzak ama çarýþýya çýkarsam sorarým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ok makbule geçer arkadaþým varsa alalým ücretide neyse baþ'tacý saygýlarýmla aliharbiye
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ok makbule geçer arkadaþým varsa alalým ücretide neyse baþ'tacý saygýlarýmla aliharbiye
    Þuan hava sýcak biraz serinlesin çarþýya çýkýyým bi bakayým ben

Kullanýcý Bilgi Menüsü

buradada aradýðýn ölçüde teker kalmamýþ 1-2 hafta sonra gelecek diyorlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart b nbnm

arkadaþlar kiminiz kimseniz yokmu bilgi verecek
    12345

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Hocam bulunmadý mý bulunmuyor benimde dýþ lastik patladý bisikletin aydýnda bakmadýðým yer kalmadý 28 x 1.75 lastik ebatý aydýnda bulamadým izmire gittim orda da bulamadým.Olmadýmý olmuyor iþte...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý xxman Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    buradada aradýðýn ölçüde teker kalmamýþ 1-2 hafta sonra gelecek diyorlar
    Yardýmlarýn için çok teþekkürler ediyorum @xxman dostum çok saol bu arada mesajýný aldým gsm. mesaj attým saygýlarýmla aliharbiye

Alýntý senolkukul Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    12345
    deneme bölümü burasý deðil beyefdi lütfen forum kurallarýna uyup forum kurallarýný okuyalým ve ciddi olalým saygýlarýmla aliharbiye

Alýntý ÞAVKÇI09 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Hocam bulunmadý mý bulunmuyor benimde dýþ lastik patladý bisikletin aydýnda bakmadýðým yer kalmadý 28 x 1.75 lastik ebatý aydýnda bulamadým izmire gittim orda da bulamadým.Olmadýmý olmuyor iþte...
    malesef bulunmadýmý bulunmuyor hayret biþi ya o zaman bu bisikletlerden neden üretip piyasaya sürüyorlarki sýrf ellerinde çýkarmak için yapýyorlarsa yanlýþ yapýyorlar bir daha bisiklet almay gideceðim zaman öncelikle dýþ teker üretimini sorup sonrada parçalarý bulunurmu diye sorup almalý diye düþünüyorum saygýlarýmla aliharbiye
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar çocuðum baþýmýn etini yedi beni hiç rahat býrakmýyor habire dýþ bisiklet tekerlerleklerini sorup duruyor kimsenin etrafýnda büyük bisiklet maðazasý yokmu sorduralým ilgili olacak arkadaþlara þimdiden çok teþekkürler ediyorum saygýlarýmla aliharbiye
    LEBEN ?

Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri