Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/3 ÝlkÝlk 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arasý

Konu: Bisiklet dýþ tekeri arýyorum tavsiyeniz ne olabilir?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bence biraz mucitlik yapýp o bisiklete baþka lastik uydurabilirsin adamlar arabalara uyduryorlar.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

izmirde emin ol sordurmadýðým yer kalmadý bisanda arkadaþýmýz yetkili olarak çalýþýyor özel bir lastik ebadý olduðunu ve kolayca bulunamayacaðýný söyledi ona raðmen çankayadada araþtýrdým oradada buýlamadým!!!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Volkan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bence biraz mucitlik yapýp o bisiklete baþka lastik uydurabilirsin adamlar arabalara uyduryorlar.
    volkan bey aklýma gelmedi deðil ama bisiklet çok aðýr ve o aðýrlýðý en iii taþýya bilen tekerler onlarmýþ onuda sordum dað bisikleti bu þimdilik bir teker ve cantý tamamen deðiþtirdim ama eski tekerler gibi saðlýklý olmuyor orjinal tekerlerde çok daha ii randýman veriyor saygýlarýmla aliharbiye
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý veyselbakan Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    izmirde emin ol sordurmadýðým yer kalmadý bisanda arkadaþýmýz yetkili olarak çalýþýyor özel bir lastik ebadý olduðunu ve kolayca bulunamayacaðýný söyledi ona raðmen çankayadada araþtýrdým oradada buýlamadým!!!
    eminimki bakmýþsýnýzdýr ilgi alakanýza sonsuz teþekkürler diliyorum çok saolun selametle kalýn umarým buluruz ya bulamasakta canýn sað olsun dünyanýn sonu deðil ya ne yapalým biz elimizden geleni fazlasýyla yaptýðýma inanýyorum saygýlarýmla aliharbiye
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bende sordum daha gelmedi diyolar. Nezaman gelir dedim bilmiyorum falan filan. Yurt dýþýndan geliyomuþ heralde aksaklýklar oluyor. Diyorlar.

Sayfa 3/3 ÝlkÝlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri