Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: V_Plug 2.4.5

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart V_Plug 2.4.5

V_Plug 2.4.5

- Start-up v_***s.db bütünlüğünü kontrol eklendi.
    - Sabit $ 002A Seca-1 AU.
    - CA-Info bölümüne bloke öğeleri göstermek için yeni bir sütun eklendi.
    - + Engeli öğeler gözardı listesine ekle yeni menü öğeleri: eklendi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yalnızca RAI kanalları /Mezzo/tvGlobo yu açtı! Ne ABSat nede başka herhangi bir kanal açmıyorsa çabalarıma ve harcadığım zamana yazık olmuş! forumdan taa son 3 yıllık ilg.konuları okuyan ve takip eden biri olarak ben nerde hata yapmış olabilirim diye yine de ustalara bir sormak istiyorum. yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler...(ben sadece hbird uydusu ile ilgili takip ettiğimden ve diğer uydularda böyle bir sorun yoksa yapılan çalışmalar karşılığını görüyor demektir...) Ancak heryerde özellikle ABSAT ın açıldığı belirtiliyortu! benim bilmediğim başka bir uyduda mı bu paket var! Hbird de açmıyor mu? Ya da Active ettikten ve Montr.den takip ettiğimde hep OP *** Expired(Not useful)hata mesajı alıyorum.! extra yapmam gereken bir düzeltme mi var benim bilmediğim? ilk defa soru sordum inşaallah sağlıklı ve detaylı bir cevap alırım.Çünkü benzer bir soruyu yeni abone oldugum bir yerde açıyor!!! diyerek geçiştirdiler ama açılan bir kanal yok(RAI dışında zaten onun Open kanalları da var)
    Konu mertilus tarafından (26-07-2010 Saat 01:58 ) değiştirilmiştir. Sebep: 5 gündür cevap veren olmadığından yaşanılan hayal kırıklığı nedeniyle!!!
    PBellENtj65TK008 32bitVistaHP4GBRamIntelcore2duoT9600-2,80GHz;AvertvGalaxyA816USBHybridDVB-S EpsonSX115 3GVınn;NokiaE63+Sms.sghe250;segDVB2005fta+Sansuisc6000CI;90cmHB+60cmT3A

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Fun 001

bu sorunu maalesef başka bir forumdan bir üstad: SN.Şenova düzeltti.
    bu konuya duyarsız kalışınız nedeniyle bunu özellikle belirtmek istedim!..

Fakat son k..lerin verildiği vplug.rar dosyasını yüklediğimde açılan kanallar yine açılmaz oluyor!... bunu açıklayabileceklere şimdiden teşekkürler...
    (Tekrar özel linkden indirdiğim dosyayı yükleyince yine gösterdi) o halde bu 2-3 günde bir değişen vplug-rar son k...lerle dosyaları NE İşe Yarıyor!!! (açılan kanallar bile açılmaz oluyor?)Yoksa bu sadece hotbird e özgü bir durum mu???

herhalde yine cevapsız kalmaz..!
    Konu mertilus tarafından (04-08-2010 Saat 18:31 ) değiştirilmiştir.
    PBellENtj65TK008 32bitVistaHP4GBRamIntelcore2duoT9600-2,80GHz;AvertvGalaxyA816USBHybridDVB-S EpsonSX115 3GVınn;NokiaE63+Sms.sghe250;segDVB2005fta+Sansuisc6000CI;90cmHB+60cmT3A

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım size şöle izah edeyim şifreler degiştgi için göstermiyo yeni *** dosyası yüklediginizde gelir ayrıca forumda işimlerimin yogunlugundan ilgilenemiyorum şu ara kusara bakmayın vede başka forumu bidaha koymayın o sizde kalsın..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu güncelmi yoksa eski pluginlermi acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon Nogood

Alıntı Özgür Erge Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım size şöle izah edeyim şifreler degiştgi için göstermiyo yeni *** dosyası yüklediginizde gelir ayrıca forumda işimlerimin yogunlugundan ilgilenemiyorum şu ara kusara bakmayın vede başka forumu bidaha koymayın o sizde kalsın..
    daha yenilendiği andaki file ı yüklediğim halde açılmadığı gibi! bende ki açık kanallarda açılmaz oluyor!!! Ben bunu soruyorum ve öğrenmek istiyorum(uzun zamandır)!!!
    ayrıca o k..lerin takibi ve yüklenişi(nasıl çalıştığı vb.) hakkında 10 yıldan uzun süredir uydu kullanıcısı olarak bilgi sahibiyim zaten...
    ben hala o vplug.rar dosyalarını bende çalışan dosyanın yerine koyduğumda RAI ve Mezzo dışındakileri açmaz oluyor!?!... bunun nedenini soruyorum!
    Konu mertilus tarafından (13-08-2010 Saat 21:55 ) değiştirilmiştir. Sebep: karşılaştırmam sonucu sorunun nedeni: v.k..s.db !!! sebebi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri