Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Next 2000 super HDTV cccam!...Sorunu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Next 2000 super HDTV cccam!...Sorunu.

Merhaba arkadaşlar bana şimdi bir müşterim evinde kullandığı next 2000 super HDTV cihazını getirdi ve içine cccam kurup çalıştırmak istediyini söyledi cihaz yanımda dns ayarlarını kurdum ve bildiğim kadarıyla bu cihazlarda yalnız cccam cfg dosyası yok peki cccam cfg dosyası bilgilerini nereye nasıl girecez bilmiyorum yardımcı olursanız çok makbule geçecektir bide arkadaşlar bu cihaz cccam ile iii randuman veriyormu sorun çıkarırma bana acaba teşekkürler.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bu cihazda cccam paylaşımı sistemi çalışırmı?
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar öğrenmek istediğim cccam cfg bilgilerini alan kodu ayarları ve modem ayarlarını bu cihazda nasıl yapılıyor her forum ayrı bişey yazıyor ortak bişey yok en önemliside stabil çalışıyormu çalışmıyormu deneyen bir arkadaş cevap yazarsa çok makbule geçecektir saygılarımla aliharbiye
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bendede aynı sorun olmuştu detayları gece yazarım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok makbule geçecek çok teşekkürler ediyorum
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aşağıdaki resme göre yapacaksın cccam verecek kişiden IP yada duns adresını kullanıcı adını şifresını ve port numarasını alacaksın. bu cihazlarda cccam.cfg dosyası yoktur menuden girersın bilgileri.

AYRICA ŞU AN NEXTTIN hiçö biri cihazında stabil çalışmamaktadır en kötude bu cihazdadır.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

volkan bey ilgi alakanız için sonsuz teşekkürler madem sorunlu o zaman bende kurmaktan vaz geçtim zira müşterimin başımı ağırtmasını asla istemem ona dreambox tavsiye edecem kabul ederse ilgilenecem etmesede canı sağ olsun ilgi alakanıza tekrar teşekkür ediyorum saygılarımla aliharbiye
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ellerine Sağlık Volkan, Çok işime yaradı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri