Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arasý

Konu: yardý.hiremco F1 yanlýþ yazýlým yükledim.kýrmýzý ýþýk yanýyor acýlmýyor.rs 232 görmüy

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart yardý.hiremco F1 yanlýþ yazýlým yükledim.kýrmýzý ýþýk yanýyor acýlmýyor.rs 232 görmüy

--------------------------------------------------------------------------------

yardým..lütfennn.kimse yokmu yardýmcý olacak..SEOUL HÝREMCO F1yanlýþ yazýlým attým.cihaz kýrmýzý ýþýk yanýyor ama acýlmýyor..nasýl kurtarýrým...rs 232 görmüyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Forumu araþtýrsaydýnýz görürdünüz...

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sagol ama iþe yaramadý.cihaz rs 232 görmüyor.kýzmanada gerek yok.forumu alt üst ettim.yinede sagol öfkeli yardým ettigin için

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý basaran48300 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sagol ama iþe yaramadý.cihaz rs 232 görmüyor.kýzmanada gerek yok.forumu alt üst ettim.yinede sagol öfkeli yardým ettigin için
    Allah Allah hiçte öfkeli deðildim. Sadece araþtýrsaydýnýz görürdünüz dedim. Asýl sizde öfke fýþkýrýyor. Böyle davranmanýz yanlýþ. Bizler yardým ederken hiçbir zaman öfkelenmeyiz. Forum kurallarýna uymayanlar olursa öfkemiz fena olur ama onun haricinde öfkelenmeyiz. Bunuda böyle bilin.

Saygýlar...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri