Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: emu ile acılan kanal listesi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bulsat paketi yanılmıyorsam İnpax c seri Yumatu IQ ve next 2000 super.lerde acıyormuş sunny lerde deneme aşamasında
    Konu muslum-baba tarafından (08-08-2010 Saat 22:21 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

üstat bunları gold master 9400 cı yazılımlı cihazla da izlemek mümkün mü acaba...mümkünse yeni bir yazılım yüklemek mi gerek

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı muslum-baba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bulsat paketi yanılmıyorsam İnpax c seri Yumatu IQ ve next 2000 super.lerde acıyormuş sunny lerde deneme aşamasında
    benim denediğim cihazlar goldmaster fortis tabanlı cihazlar sunny 14008 amstrad r3x 60 kanal açıyor kanllların hepside güzel özellikle müzik kanalları çok hoşuma gitti

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ruzgar142 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    üstat bunları gold master 9400 cı yazılımlı cihazla da izlemek mümkün mü acaba...mümkünse yeni bir yazılım yüklemek mi gerek
    ruzgar kardeş benim sadeçe bildigim kadarıyla bu cıyazlar acıyor gold master hiç duymadım actıyını bilen arkadaşlar varsa söylesin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

müslüm abi senin next 2000 usb de hangi yazılım var şuanda

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı seremir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    müslüm abi senin next 2000 usb de hangi yazılım var şuanda
    sermir dostum benim next 2000 fta da en son yazılım yüklü ve en son sof.k.e.y yüklü paylaşıma gerek duymadan emu ile acılan kanalları izliyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tşkler abicim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güncellendi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar benim gm9400 cı var fakat bunun hafızasında otomatik yüklü olarak hellassat uydusu yüklü değil bunu nasıl yükleyecem birde bizim cihazlarla bu uyduları seyredebilirmiyim şimdiden teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

goldmaster 9000 serisi cihazlar da bu kanallar açılıyor mu deneyen var mı acaba _?

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri