Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
40 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Sivasspor 2-1 Galatasaray

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sivasspor'a tebrikler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tebrikler sivas

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yönetim ve hoca değişmezse bizden bi cacık olmaz,zaten mor ve pembe forma giydiren yönetimden ne beklenirki!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu hoca takımda olduğu sürece bizen bir şey olmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hoca değil yönetim...hoca kaç tane futbolcu istedi almadılar hoca ne yapsın...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu sene geçen yılı arayacak gibiyiz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Quaresma_12 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hoca değil yönetim...hoca kaç tane futbolcu istedi almadılar hoca ne yapsın...
    iyi oynayanı takımdan kesip kötü oynayanı oyuna sokarsa bunda yönetimin suçu ne.geçen sene neredeyse türkiyenin en iyi kadrosu bizde idi ama ne oldu..maçlarda bakıyordum sahanın en iyi futbolcusu keita ama nedense oyundan sen iyi oynuyorsun geç kenara dercesine dışarı alıyordu..ayrıca mevkiinin en iyi futbolcusu server geçen sene neden yoktu yönetimden dolayımı..daha neler neler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bence teknik direktörün hiç bir suçu yok oyuncular dengeszler gibi ortalıkta dolaşıyorlar. görende der sanki sezonun son karşılaşması o kafar bitkinlerdi. oyuncular çok kötü cana çok kötü ayhan öyle bi mustafa sarp koşuyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı marek16 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bence teknik direktörün hiç bir suçu yok oyuncular dengeszler gibi ortalıkta dolaşıyorlar. görende der sanki sezonun son karşılaşması o kafar bitkinlerdi. oyuncular çok kötü cana çok kötü ayhan öyle bi mustafa sarp koşuyor.
    geçmişte bir çok başarılara imza atan bu futbolcular şimdi sorumsuzca dolaşıyor ve oynamıyorsa bu neden olabilir acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı veyselbakan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    öncelikle xxman kardeşimi ve güzel futbolu ile adeta galatasarayı ezerek geçen sivassporu tebrik ederimbu seneki galatasarayın hit parçası müslüm gürsesten gelsin:gelen vurur giden vurur felek yerden yere vurur!volkan her ne kadar aksini düşünsede bu yönetimden bu futbolcu ve teknikdirektörden cacık bile olmaz reikart çabuk kapmış burada kabadayılığı en ufak bir olayda futbolcuları ile beraber dövüşmeye gidiyor bu gs benim bildiğim ve gönül verdiğim galatasaray değil!!!!
    Sağolasın abi. Bende maça gidiyimi gitmiyimi düşünüyordum gitmedim iftar vakti yakın olduğundan dolayı. Ama sonradan pişman oldum keşke gitseydim dedim. 4 Eylül stadı bizim oturduğumuz yerden 200 metre uzaklıktaydı uzakta değildi. Sonuçta maçı evde izledim...

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri