Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: 5303 TRİDENT ile idman tv.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart vvv

Alıntı croos Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    senin cihazında en eski yazılım olduğu için usb ile verdiğim yazılımları almaz.
    Pc+rs 232 yardımı ile atılacak.
    Rs 232 iki tarafıda dişi olacak alırken dikkat et.
    İzmirin neresinde oturuyorsun,bende izmirdeyim yakınsan getiririrsin cihazı 10 dakikalık işi var(ben uyducu değilim)yardım için yaparım.
    Çok saol dostum,bukadar iyi insanlar kaldımı dünyada.Msnini versene ekliyim ordan konuşalım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Croos kardeş müsaitsen çarşamba cihazı alıp geleyim atıver yazılım,sen nerde oturuyosun?Bide yazılım sayesinde bu aljazeara sport kanalları izlenirmi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkurler arkdasım ellerin dert gormesin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Croos nerdesin Ben kabloyu aldım yazılımı atıcamda bazı sorularım olucakdı atmadan.Şimdi ben elle *** girerek rustaviyi çözdüm bissi izliyorum,bu yazılımı atınca bozuolmaz deme bide bu aljazaere sportlar açılırmı?Polsat falan neleri açıcak bu yazılım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

A29

Alıntı xxcrashxx Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Croos nerdesin Ben kabloyu aldım yazılımı atıcamda bazı sorularım olucakdı atmadan.Şimdi ben elle *** girerek rustaviyi çözdüm bissi izliyorum,bu yazılımı atınca bozuolmaz deme bide bu aljazaere sportlar açılırmı?Polsat falan neleri açıcak bu yazılım.
    Kardeşim Hotbird te Polsat ları açmaz...!!! Bilgin Olsun Sadece BisTv otomatik... Bence Yeterli güzel kanallar var.... Tavsiye ederim...:45:

Ayrıca Croos Ustaya çok Teşekkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

osakka yeni yazılımı attım azönce,hayatımda ilk ke yazılım attım ve hatasız attım.makine good yazdı ama bi sorunum var.Tvye bağladım cihazı renkler soluk çıkıyo ondan sonra hiç bi uydudan sinyal almıyo heralde ayarlar sıfırlanmış nasıl düzeltcem sinyal gelcek ve renki düzeltcem.peki jsc sportlar,rustavi,idman açılıyomu?Msn varsa yardımcı olurmusun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selamüaleyküm ben uydudan güncelleme yapiyorum bis acarmi simdiden tsk
    her sey icin elinize saglik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New41

Alıntı göksel Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    selamüaleyküm ben uydudan güncelleme yapiyorum bis acarmi simdiden tsk
    her sey icin elinize saglik
    ALEYKÜMSELAM Güncellemeli yazılım da bildiğim kadarı ile Biss yok... Kolay gelsin....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New41 xxcrashxx

Alıntı xxcrashxx Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    osakka yeni yazılımı attım azönce,hayatımda ilk ke yazılım attım ve hatasız attım.makine good yazdı ama bi sorunum var.Tvye bağladım cihazı renkler soluk çıkıyo ondan sonra hiç bi uydudan sinyal almıyo heralde ayarlar sıfırlanmış nasıl düzeltcem sinyal gelcek ve renki düzeltcem.peki jsc sportlar,rustavi,idman açılıyomu?Msn varsa yardımcı olurmusun
    xxcrashxx Merhaba,

cihazına yazılım attıktan sonra Fabrika ayarlarına getir.. ve ayrıca kanal listesini de yüklemelisin... Kolay Gelsin...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sağol osakka abi evet dediğin gibi fabrika ayarlarına dönünce renk düzeldi ama türksatta trt1 çıkıyo diğerlerini aratmam lazım,güncel kanal listesini nasıl yüklücem sitede varsa link atarmısın abi kusura bakma senide yoruyoz ama.Bide bu rustavi bende biss ***li çıkıyodu bu yeni yazılımdada çıkcak deme,idman tv,jsc sport falan çıkıcakmı?

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri