Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Zeytinburnuspor otelde rehin kalmış

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Soccerball Zeytinburnuspor otelde rehin kalmış

Zeytinburnuspor otelde rehin kalmış otel masrafı ödenmeyince bolu da otelde otobüsleriyle birlikte beklemedeler ne bir yönetici arıyor ve soruyormuş.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Karacasu Beldesi'nde kamp yaptıkları otelin 28 bin TL'lik borcunu ödeyemeyen 3'üncü lig takımlarından Zeytinburnuspor otelde rehin kaldı. Zeytinburnuspor Sportif Direktörü Vural Kaya, kulüp başkanı Abdulselam Ceyhan'ın parayı ödemediğini belirterek, "Oyuncularımız sabahtan bu yana otelde rehinler. Kamp parası ödenmediği için otelden çıkamıyoruz. Para ödenene kadar oteldeyiz" dedi.

Zeytinburnuspor, 10 Ağustos'ta Karacasu Beldesi'nde bulunan Yıldız Otel'de kampa girerken, otelle günlük kişi başı 55 TL'ye anlaşıldı. Futbolcu ve teknik yönetimden oluşan 40 kişilik kadrosuyla kamp çalışmalarına başlayan Zeytinburnuspor, 11 günlük kampını bugün tamamladı. Sabah oyuncuların malzemeleri takım otobüsüne yüklendi. Otelin önüne çekilen otobüsle otelden ayrılarak İstanbul'a dönmeyi bekleyen oyuncular, kamp parasının otele ödenmediğini öğrenince şoke oldu. Zeytinburnuspor Sportif Direktörü Vural Kaya, otelin parasının ödenmesi için kulüp yöneticilerine ulaşmaya çalıştı. Kulüp Başkanı Abdulselam Ceyhan'a ulaşamayan Vural Kaya, yönetim kurulu üyelerine ulaşmaya çalıştı. 28 bin TL'lik kamp borcunun gün boyunca otele ödenememesi üzerine takım otelde rehin kaldı. Takım otobüsünün önüne otomobil çekilerek çıkması engellendi. Zeytinburnuspor'un teknik heyeti ve futbolcular, Abdulselam Ceyhan'a ateş püskürdü. Zeytinburnuspor, otele olan borcunun ödeneceği zamana kadar otelde kalacak.

KULÜP BAŞKANI VE YÖNETİCİLERİNE ULAŞAMADIK

Zeytinburnuspor'un 11 günlük kamp için Bolu'ya geldiğini belirten Vural Kaya, "Takımın Bolu kampı boyunca hiçbir yönetici gelmedi. Sabah otelden çıkış yapacağımız sırada da kamp parasının ödenmediği söylenildi. Kulüp başkanı ve yöneticilere ulaşmaya çalıştık. Hiçbirine ulaşamadık. Otel borcu ödenmediği için de otelden çıkamıyoruz. Otelde rehin kaldık" dedi.

25 YILDIR BEN BÖYLE BİR ŞEY GÖRMEDİM

Kulüp yönetimini eleştiren Vural Kaya, şunları söyledi: "Burada oyuncularım ailelerinden 11 gündür uzaktalar. Türk futbolunun adaleti bu herhalde. Herkes bu işi yaparsa bu olmaz. Bu işi bilenler yapacak. Bu takım birinci ligde olduğu zamanlarda Zeytinburnuspor'da oynadım. 25 yıldır ben böyle bir şey görmedim. Kulüp başkanını 10 gündür arıyoruz ama kimse ulaşamıyor. Ayıp, yazık, günah. Bizi gelip buraya bıraktılar. Yönetimden kimse bizimle ilgilenmedi. Odaları boşalttık, oyuncular saatlerdir burada bekliyorlar. Zeytinburnu'nda bu işi birilerinin sahiplenmesi lazım. Yapamıyorlarsa bırakıp gitsinler. Otelde rehin kaldık. Lütfen birileri bu işe el atsın"Kulüp başkanının parayı ödemediği için otelde rehin kaldıklarını belirten takım kaptanı Caner Nurgör, "Başkanımız söz verdi. '3 gün sonra geleceğim, 5 gün sonra geleceğim' diye. Kampın son gününde de böyle bir rezillik ortaya çıktı. Otele para ödenmedi ve rehin kaldık" dedi.

PARANINIZ ÖDENENE KADAR TAKIMI OTELDE MİSAFİR EDECEĞİZ' DEDİK

Otelin sahibi Savaş Yıldız ise, "Takımın 11 günlük kamp için 28 bin TL borcu var. Sabah çıkış yaparken, 'Paranız ödenmedi, kulüp yönetimine ulaşmaya çalışıyoruz. Paranınız ödenene kadar takımı otelde misafir edeceğiz' dedik. Paranın ödenmesini bekliyoruz" diye konuştu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

burasi turkiye böyle yöneticiler oldugu muddetçe bu tip olaylara sık sık rastlarız

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok kötü olmuş.yapılan kamp bence boşa gitmiş.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri