Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon
65 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Stab HH 120 Disegc Motor MEGA 120 cm Çanak ve MTI

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben hepsidigital den aldım.

hepsidigitalden de alabilirsiniz yada türkiye bayii ankara KAYA centerdan alabilirsiniz.
    Hepsi digitalde STAB HH 120 Diseqc Motor satış fiatı 289.10 TL

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eh nerdeyse kara kışı bitirdik bir nisan ayı ile hazıran aylarında olan yağmur firtına lar var bakalım onuda atlatırsak STAB HH 120 nin kaliteside kanıtlanmış olacak. Kuralıdan beri bir kez bir şey denemek için ayarı ile oynadım o kadar helekı bu motoru atlanta ile kullanmak ayrı bir zevk.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu motordon alıcağım usta senin yorumunu bekliyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı seremir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu motordon alıcağım usta senin yorumunu bekliyorum

bu motor tabiki tartışılmaz.

ama fazla para vereceğime INVERTONUN delikli ince saçtan yapılımış canağını alır goldmaster yada next motor alır biraz paradan kar edebilirdim.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

abi next te kurdum golgmaster motorda kurdum 90 lık çanakla rüzg arın yoğun olduğu yerlerde zamanla kolda illa oynama yapıyo abim buda dişli kalitesini ortaya çıkarıyo bilmem nekadar haklıyım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı seremir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    abi next te kurdum golgmaster motorda kurdum 90 lık çanakla rüzg arın yoğun olduğu yerlerde zamanla kolda illa oynama yapıyo abim buda dişli kalitesini ortaya çıkarıyo bilmem nekadar haklıyım
    Seremir nasılsın uzun zamandır nerelerdesin?bende iki yıldır Goldmaster SG 2100 disecq motor var. ilk günkü kurduğum ayarı ile tıkır tıkır çalışıyor. ama ben motor zorlanmasın diye çanağı 90lık taktım.Bana yetiyor.Stab motorun kalitesi tartışılmaz tabiki ama pahallı...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dıseg motorlu antende kullanmak üzere lnb markası tavsiye edermisiniz sharpla mti arasında kaldım hangisi daha fazla sinyal alır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mtı yada inverte black ultra lnb ama 90 lık çanak takacaksan 10 liralık nextiinkide yeter 120 ve üzere çanaklarda kullanabilirsin bu lnb leri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

120 cm mega ofset çanak+ diseg goldmaster sg 2100 mot.sistemde kullanacağım. mti mi inverta mı tavsiye edersiniz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı askabe Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    120 cm mega ofset çanak+ diseg goldmaster sg 2100 mot.sistemde kullanacağım. mti mi inverta mı tavsiye edersiniz?

eğer canak rüzgar alan bir yerde ıse o motor fazla dayanmaz boşluk oluşur sonunda da dişliler sıyırır.

LNB olarakta INVERTO Black Ultra öneririm.

Sayfa 4/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri