Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/7 İlkİlk 1234567 SonSon
65 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Stab HH 120 Disegc Motor MEGA 120 cm Çanak ve MTI

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Volkan usta bilgiler için sağolun . çanak anten motor montajında tepe nokta hangi uyduyu baz almalıyım.Bulunduğum şehir Aydın ili Enlem: 37.51 Boylam: 27 51 koordinatlarında 28 derecede ki Astra 2 mi yoksa 36 derecedeki Eutelsatmı tepe nokta uydusu olacak?
    Konu askabe tarafından (30-03-2011 Saat 15:03 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı askabe Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Volkan usta bilgiler için sağolun . çanak anten motor montajında tepe nokta hangi uyduyu baz almalıyım.Bulunduğum şehir Aydın ili Enlem: 37.51 Boylam: 27 51 koordinatlarında 28 derecede ki Astra 2 mi yoksa 36 derecedeki Eutelsatmı tepe nokta uydusu olacak?
    Soru volkan hocama gelmiş ama yardımcı olmak adına cevap yazmak istedim.Aydın ili için en ideal tam güney uydusu o bölgeden 90lık çanakla rahatlıkla izlenebilen 28.5 derece Eurobird uydusudur.Bu uydudaki frekanslar ince ayarla en yüksek seviyeye getirilirse diğer uydularda kesinlikle sorun olmaz kanatindeyim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı gungor1976 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Soru volkan hocama gelmiş ama yardımcı olmak adına cevap yazmak istedim.Aydın ili için en ideal tam güney uydusu o bölgeden 90lık çanakla rahatlıkla izlenebilen 28.5 derece Eurobird uydusudur.Bu uydudaki frekanslar ince ayarla en yüksek seviyeye getirilirse diğer uydularda kesinlikle sorun olmaz kanatindeyim.
    bilgi için tşkler abi ben bursa inegöldeyim ben tepe noktayı hangi uydu olarak ayarlamalıyımmm güngör abicimmm:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bilgileriniz için teşekür ediyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı seremir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bilgi için tşkler abi ben bursa inegöldeyim ben tepe noktayı hangi uydu olarak ayarlamalıyımmm güngör abicimmm:
    Yenice mahallesimi Cuma Mahallesimi:45:
    Konu gungor1976 tarafından (08-04-2011 Saat 15:59 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkaşlar Antalya da oturmaktayım. Bigisayardan Skystar usb 2 hd cı tv kartımla notebook tan 2x90 çanakla 42+13+39 derece uydularını izliyorum. Ama motorlu çanak kurdurmak istiyorum aklıma sizlerinde önerdiğiniz STAB HH 120 Diseqc Motor taktırmak istiyorum 120 lik az gelir diyorlar 150lik taktır deniyor dişleri çelik bir sorun olurmu? Bikgisayardan motorlu kullanan bir arkadaşımız varmı her konuda yardımcı olacak , Antalya da motorlu çanak konusunda bilgisi olan yok ve nerden kimden malzemeleri alıcam ve kime yaptıra bilirim özellikle?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

volkan abi stab hh 120 motor aldım ve kurulumun uyapacağım biçok motor kurulumu yaptım ama bu stabın üzerinde hareket ettirecek düğmeler yok goldmaster next vs deki gibi bunu nasıl ayarladın abicim tşkler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

stabb larda sağ sol tuşları yoktur gerekli işlemleri cihazdan yapacaksın.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ok tşkler volkan abicim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sistem çok güzel olmuş, Astra1H ve 28.2 de verim alabiliyor musun?

Sayfa 5/7 İlkİlk 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri