Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Next Ye-2010 Cýs Emu Ve Server Açma Talimatlarý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Thumb Next Ye-2010 Cýs Emu Ve Server Açma Talimatlarý

Emu açma ve Server Ayarý bölümünü aktif etmek için Menude Multimedya üzerinde "8888" tuþlanacak..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bugün bir dükkana gidip dreembox server olayýna girmek istediðimi söyledim. dükkan sahibi neyapacaksýn dreembox'ý , next ye 2010 cýs tiger cihazýný al dedi. dreemboxýn yaptýðý iþin aynýsýný bu cihaz da yapýyor dedi. bu konuda bilgisi olan var mý. next ye 2010 cýs ile server varmýdýr? yada dreamboxýn yerini tutarmý? bilgi ve tavsiyelerinize ihtiyacým var..?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý tinki Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bugün bir dükkana gidip dreembox server olayýna girmek istediðimi söyledim. dükkan sahibi neyapacaksýn dreembox'ý , next ye 2010 cýs tiger cihazýný al dedi. dreemboxýn yaptýðý iþin aynýsýný bu cihaz da yapýyor dedi. bu konuda bilgisi olan var mý. next ye 2010 cýs ile server varmýdýr? yada dreamboxýn yerini tutarmý? bilgi ve tavsiyelerinize ihtiyacým var..?
    asla tutmaz serverde Dreamle yarýþabilen fiyatý ucuz olan sadece Atlanta HDBOX var.

Nextt bence artýk boþ cihaz üretmekten baþka biþi yapmýyor.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

pek, dreemboxun hangi modelini tavsiye edersin volkan?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý tinki Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    konunun yerý burasý deðil ben artýk dreambox önermýyorum beným için bitmiþtir. Ben ucuz bir cihaz alacaksam Atlanta HDBOX iyi bir cihaz alacaksam VU DUO yhada clarke tech 9000 alýrým. Ama illa dream olacaksan HD 500 nu al.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler volkan. iyice bir düþünüp doðru seçim yapmak lazým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

acil next 2010 tiger

selam form dostlarým

bir next 2010 tiger

Newcamd Server -CCcam Server nasýl yapýlýyor bana bi yardým edebilirseniz sevinirim

resimli anlatým istiyorum

saygýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadas server paylaþým paralýmýdýr benim bildiðim parali dogrumu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben dün gece iyi ce inceledim dreambox da usb giriþi yok .film bile izlenmez usbusb giriþli alcaksýn film bile izlersin usb ile

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben olsam hiç tavsiye etmem yarýn server den çýksan usb giriþi yok usb giriþiolsa hem yazýlým hemde usb ile film bile izlersin

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri