Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Ezel dizisinde senaryo hatası

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Ezel dizisinde senaryo hatası

Atv'nin fenomen dizisi Ezel başladı ancak dizinin ilk bölümünde büyük bir senaryo hatası yaşandı. O hata, Tuncel Kurtiz'in canlandırdığı Ramiz Dayı ile ezeli rakibi Kenan Birkan'ın tanışmasında yaşandı. Geçtiğimiz sezonun son bölümlerinden birisinde Ramiz Dayı kızı Azad'a Kenan Birkan'la nasıl tanıştığını şu sözlerle anlatmıştı: Bir batakhaneye gitmiştim kumar oynanıyordu.. Beğendim, "burası benim olacak" dedim, "olmaz" dediler.. Oldu.. Sonra yine kumar vardı; barbut.. Delikanlılar vardı, birden bir arbede çıktı, silahlar patladı, gençlerden birisi yaralandı.. Hastaneye götüremezdim aldım eve götürdüm, yarasını onardım.. İnce, temiz yüzlü bir çocuk.. "Adın ne?" dedim, "Kenan" dedi.. "Ben burada kalacağım" dedi.. Kalamazsın dedim kaldı..

Ancak önceki gece Ezel'in yeni bölümünde ise Ramiz Dayı ile Kenan Birkan'ın tanışması çok farklı oldu. Haydarpaşa garında trenden inen Ramiz Dayı, iki kişinin öldürmek istediği bir delikanlının hayatını kurtardı. O delikanlı daha sonra garın dışına kadar takip ettiği Ramiz'e "Dur yahu daha tanışmadık bile, benim adım Kenan" dedi.. Ramiz de "Ben de Ramiz, Ramiz Karaeski" diyerek kendini tanıttı ve gardan birlikte ayrıldı. Ya senaristler birkaç bölüm önceki senaryoyu tamamen unuttular ya da Ramiz Dayı, kızına olayları farklı anlattı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Her bölümü iyice bi incelesek birsürü hata buluruz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

geçenlerdede çocuklar duymasında orçun daha okula bile gitmediği halde havuç emrenin ehliyet sınav çalıştığı test kitapçığını eline alıp şakır şakır okuyordu

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Türk dizileri bunlar çok normal

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri