Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/3 ÝlkÝlk 123
30 sonuçtan 21 ile 30 arasý

Konu: Internet Explorer 9 Beta Çýktý Hemen Ýndirin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler.xp ye eninde sonun da çýkaracaklardýr.ne yaptýlarsa bizleri xp kullanmaktan caydýramadýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

paylaþým için teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

evet xp ye muhakkak sunarlar diye düþünüyorum
    :smiles24:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha

arkadaþlar ben indirip kurdum ama internet explorer resmen çöktü bigisayar kilitlenip kalýyor internet explorer kullanamýyorum þimdi mozilla firefox kullanýyorum.firefox.daþu anda sorun yok acaba neden olmuþ olabilir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben yukledim bi sorun yokta. su en populer siteler kýsmý falan yok onun ayarý nasý oluyo ki.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

mozilla daha iyi bence.....

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben yukledim cok hýzlý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

harika...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar benim notebook güncelleþtirmeleri yükledi.bunlarýn arasýnda internet explorer 9 da vardý.fakat ne olduysa ondan sonra oldu.daha önce internet explorer 8 vardý sistemimde.zaten notebooku aldýðýmda ie8 vardý.herhangi bir problemim yoktu.fakat ie9 yüklendikten sonra sayfalar çok geç açýlmaya baþladý.bende sistem geri yükleme yapayým dedim.fakat sistem geri yüklemede daha önceki günler yoktu.ayný günün tarihi vardý.bende boþ bulundum ayný günün tarihine geri yükleme yaptým.fakat pc açýldýðýnda hata verdi.daha sonra ie9 simgeleri kayboldu.ie8 e de dönmedi.öyle acayip bir þey oldu.daha sonra ie9 u tekrar yükledim.hata ortadan kayboldu.fakat þu anda hala sayfalar çok geç açýlýyor.ben bu ie9 u hiç beðenmedim.iþletim sistemim windows 7 home basic.3gb ram var ve dualcore i5.ve de orijinal.formatta çekmek istemiyorum.çünkü içinde çok büyük dosyalar.programlar.filmler ve çok sayýda þarkýlar var.bunlarý yedekleyecek yerimde yok.zaten yerim olsa da formattan sonra bu programlarý kurmak bir hayli zamanýmý alacak.þimdi ben sizlerden yardým bekliyorum.format atmadan bu ie9 dan kurtulup tekrar ie8 e dönebilirmiyim.veya bu ie9 daki bu sayfalarýn geç açýlmasýnýn nedeni ne olabilir.bu sorunu giderebilirmiyiz.mesela herhangi bir sayfayý týkladýðýmda bayaðý bir süre bekliyor sonra bu sayfa görüntülenemiyor uyarýsý geliyor.onun altýnda da baðlantý sorunlarýný tanýla yazýyor.ona týklýyorum.az sonra bir sorun algýlanmadý yazýsý çýkýyor.tamam deyip çýkýyorum.lap sayfa geliyor.o zaman az önce açtýðýmda niye görüntülenemiyor yazýyor.bu her zaman böyle olmuyor.bazen sayfalar hemen geliyor.ama genellikle geç açýlýyor.virüs,casus yazýlým ve buna benzer aklýnýza ne geliyorsa hepsini uyguladým.ie gözatma geçmiþini temizledim.disk birleþtirme ve disk temizleme yaptým.açýlýþta iþe yaramayan programlarýda kapattým.yani aklýnýza gelebilecek herþeyi yaptým.çünkü aþaðý yukarý 14 senelik pc kullanýcýsýyým.az çok bazý þeyleri kendim yapabiliyorum.ama maalesef bu sorunu halledemedim.sizlerden yardým bekliyorum.çünkü bu forumda pcden hakikaten anlayan çok deðerli arkadaþlar var.umarým bu konuda bana yardým edersiniz.yazýlarýnýzý bekliyorum.bu kadar uzun yazýp sizleri rahatsýz ettiðim için de çok özür dilerim.saygýlarýmla.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ha bu arada sistemim windows 7 home basic 64 bit

Sayfa 3/3 ÝlkÝlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri