Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arasý

Konu: dreambox cihazda ab sat bistv yayýnlarý nasýl seyredilir?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart dreambox cihazda ab sat bistv yayýnlarý nasýl seyredilir?

absat paketi nasýl seyredilir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu nasýl bi konu ya

Baþlýða bak içeriðe bak.

Kimse biþe anlamazki. Bu konudan.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþým kullanýlan makine dreambox 500 s bu makinada absat paketi seyretmek için ne yapmak gerekiyor bunu ifade etmek istedik lafý bukadar uzatmak istemedim hala annamadýysan yorum yapmana gerek yok okuyup es geçebilirdin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý candan45 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþým kullanýlan makine dreambox 500 s bu makinada absat paketi seyretmek için ne yapmak gerekiyor bunu ifade etmek istedik lafý bukadar uzatmak istemedim hala annamadýysan yorum yapmana gerek yok okuyup es geçebilirdin
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. softcamý bir deneyin ben hiç denemedim ama bis tv yayýnlarý actýgý yazýyor
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý candan45 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Siz yanlýþ anladýnýz konu baþlýðýnýz ''dm 500'' ama siz ''DM 500'de Arabsat Paketi Nasýl Ýzlenir'' diye yazsaydýnýz daha güzel olur demek istedim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

orenge-bis-telesat
    buyayýnlarý dreambox 500s seyretmek için yapacaðýnýz iþlem tux yazýlýmý yapmak bilmiyorsan anlayan bir arkadaþýna sorar yaparsýn aslýnda çok kolay elindeki kumanda ile yaýlýr bilgisayarda deðil netsiz dahi çalýþýr durumda

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bilgi için arkadaþlara teþekkürler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri