Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arasý

Konu: tvden gelen uðultu yada cýzýrtý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hilmi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Kaliteli bir scart kablosu sorunu çözer..

haha ustam yoksa altýn scartmý kullansýn?? altýnýn gramý kaç para

standart video sinyalinin kalitesini yükseltemezsiniz 5 tllik satýlan scartlar hayli hayli iþi görür ve o sesi kesemezsin AV Sistemi Daha Çok Atari Playstation3 Gibi þeyler için yapýldýðý için AV Sisteminde Uydu Sýkýntýsý Oluyor...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Catapult® Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    haha ustam yoksa altýn scartmý kullansýn?? altýnýn gramý kaç para

standart video sinyalinin kalitesini yükseltemezsiniz 5 tllik satýlan scartlar hayli hayli iþi görür ve o sesi kesemezsin AV Sistemi Daha Çok Atari Playstation3 Gibi þeyler için yapýldýðý için AV Sisteminde Uydu Sýkýntýsý Oluyor...
    Amaç video sinyalinin kalitesini yükseltmek deðil uðultuyu kesmek. Uðultunun kaynaðý tv ile receiver arasýndaki topraklamanýn scart yardýmý ile çözülememesi ve rf jack ile f konnektör yardýmý ile topraklama sorununu halledebiliyor bu uðultuyu çok daha az seviyeye indirebiliyorsun.

Ama altýn uçlu scart ile ben uðultunun kesildiðini baþka arkadaþlardan duydum. Piyasada fiyatlarý 40 ile 50 tl arasýnda deðiþiyor. Hama marka scart ile bu sorunu halleden arkadaþta var.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

acaba görüntüyü scarttan deðilde. video + L+R uclarýndan aktarsak cýzýrtý yýne olurmu

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý huliki Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    acaba görüntüyü scarttan deðilde. video + L+R uclarýndan aktarsak cýzýrtý yýne olurmu
    ben bir fark göremedim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bendede oluyordu fakat bir tane sony marka 102 ekran lcd televizyon aldým sarý scart aldým vede taktým fakat ben alýrken hangi marka iyi olur hangi marka kötü olduðunu bilmeden aldým 1 tane þimdi onu kullanýyorum ama ben ses için almadým bana lcd yi aldýðýmda dedi bazý arkadaþlar bu sarý scartý alýrsan lcd de görüntü en %60 net olur dediler hemen hemen olmasada yakýn hd kaitesinde görüntü izlersin dediler fakat normal lcd görüntüsü dýþýnda hiç bir görüntü alamýyorum scartý çýkarýyorum hiç bir deðiþiklik yok takýyorum ayný bu konuda bilen bir arkadaþýmýz varsa bana yardýmcý olabilirmi acaba?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

mekan 16, rf jack a baðlayacaðýmýz kablonun da sarý telini kesecek miyiz?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Bende de Ayný Sorun Vardý...

Cýzýrtý veya uðultuyu ben de duyuyordum. Videodaki gibi uydu cihazýnýn içini açýp temizledim. Þimdi çok güzel.
    .
    .
    ------------------------------
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

[YOUTUBE]UlpTazt-KUQ[/YOUTUBE]
    Konu securiter20 tarafýndan (08-11-2018 Saat 09:20 ) deðiþtirilmiþtir.

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri