Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: gm 7400cım 12.01.a5 ?.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart gm 7400cım 12.01.a5 ?.

Merhaba saygı değer arkadaşlar bana bugün bir gm 7400cım h/w 12.01.a5 cihaz geldi tvye bağladım h/w sini okudum 12.01.a5 ama arşiv yazılımlarına bakınca 12.01.a5 gm 7400cım yazılım hiçbir yerde bulamdım bu cihazın esas h/w. nedir acaba 12.03.a5 olabilirmi 12.03.a5 yazılımını atmak istedim yemedi fail hatası verdi loader bl219 7010 12.01.a5 yazılımlarını dendim gene olmadı no au hatası vermey başladı zaten cihaz bana geldiğinde kafayı yemişti görüntü anormaldi gidip geliyordu cihaz kitliyor ses artı eksi çalışmıyor görüntü gelse ses yok bende son olarak kart yuvasını iptal edip cihazı 12.01.a5. resmen çevirdim şimdi uyduları tarattım herşey normale döndü öğrenmek istediğim orjinal h/w'ye sahip 12.01.a5 h/wli gm 7400cım cihaz varmı yokmu bana gelen cihaza yanlışlıklamı başka h/wye sahip yazılımmı yüklenmiş saygılarımla aliharbiye
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Normalde o cihazlar 12.03.A5 dir.Modul kısmını iptal edip 1201a5 yazılımı atmışlar sanırım bu cihaza başka türlüde olmuyor zaten kuru kafa programını yükleyerek birde öyle deneyin ama işin zor hocam
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

saygı değer canım kardeşim serkan öncelikle bana zaman ayırdığınız için sonsuz teşekkürler ediyorum cihaza gelince, hallettim zaten bana geldiğinde 12.01a5 yazılımı atılmış ama cihazın kapağını söküp modül yuvasını iptal etmemişler allahtan cihazı açıp baktım bütün hatalarını düzelttim cihaz şimdi normale döndü gayet ii çalışıyor demekki gm 12.01.a5 orjinal h/wli yok orjinali ..12.03.a5 imiş bende nette gm 12.01.a5 olarak aradım durdum hep 03 olarak orjinal yazılım verdi gösterdi bana bende zaten anormal bişeylerin olduğunu sezmiştim en derin sevgi saygılarımla aliharbiye
    LEBEN ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri