Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon
47 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Unutamadığınız Çizgifilmler Neler?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eski tom ve jerry serisi eski heidi serisi eski redkit serisi eski müfettiş gecıt serisi ve son olarak değerli adlı çizgi film serisi şimdilik bunlar aklımda selametle.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaaşlar DENVIR ı unutmamak lazım şu sevimli dinazor....)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    eski tom ve jerry serisi eski heidi serisi eski redkit serisi eski müfettiş gecıt serisi ve son olarak değerli adlı çizgi film serisi şimdilik bunlar aklımda selametle.
    Bildiğim kadarıyla Heidi ve Redkid'in yeni serileri yok.Tom ve Jerry'ninde bir sürü serisi var ama yeni serisi daha iyi.Müfettiş Gadget'de yeni serisinde fazla değişiklik yoktu eskisinden bile daha iyiydi diyebilirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mesajı henüz gördüm değerli saygı değer arkadaşım doğrudur heidi ile redkit serileri artık çıkmıyor vay beeee hey gidi günler heyyy yavaş yavaş tepeden aşağıa doğru yol almaya başladımı hisseder gibi oldum ya yaşı yarıladık allah sıhhat afiyet versin CÜMLE ALEME İNŞALLAH ALLAH KİMSEYİ DÜŞÜRMESİN saygılarımla aliharbiye
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    mesajı henüz gördüm değerli saygı değer arkadaşım doğrudur heidi ile redkit serileri artık çıkmıyor vay beeee hey gidi günler heyyy yavaş yavaş tepeden aşağıa doğru yol almaya başladımı hisseder gibi oldum ya yaşı yarıladık allah sıhhat afiyet versin CÜMLE ALEME İNŞALLAH ALLAH KİMSEYİ DÜŞÜRMESİN saygılarımla aliharbiye
    Amin

Redkid'i arada sırada Kanal A'da görüyorum.Ne kalmış ki çizgifilmlerde 2,3 yıl önce izlediğim programlar bile yok ki 5,10,15 yılı aşan çizgifilmleri bulabilelim.Nickelodeon dışında eski programları yayınlayan kanal yok.O da kendi klasikleri 1995-1998 yapımları kaç kez seyrettim bilmem ama görünce yine seyredesim geliyor.Onlarda kalktı zaten.Yeni nesil çizgifilmler berbat Cartoon Network,Nickelodeon,Disney gibi dünya liderleri bile artık çizgifilm yapma işinden acizler.Yeni nesil çocuklar ne yapcanı şaşırdı bir Ben10 bir Caillou hastalığı...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

benim seyrttiklerimden bir kaçı bunlardı!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

işte buda çıkıp bittiğinde rahmetli anne ve baba hadi oğlum uyku vakti diyorlardı o yüzden bu çizgi filmine sinir oluyordum!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu da Spider-man ve yanındaki hayran olduğum kötü karakterler.)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar o sakar hong kong puhooey'i unutmamak lazım...:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

1977 dogumluyum redkit şirinler varyemez amca kara şimşek susam sokagı trt de unutamadıklarımdır

Sayfa 4/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri