Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon
47 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: Unutamadýðýnýz Çizgifilmler Neler?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

eski tom ve jerry serisi eski heidi serisi eski redkit serisi eski müfettiþ gecýt serisi ve son olarak deðerli adlý çizgi film serisi þimdilik bunlar aklýmda selametle.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaaþlar DENVIR ý unutmamak lazým þu sevimli dinazor....)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    eski tom ve jerry serisi eski heidi serisi eski redkit serisi eski müfettiþ gecýt serisi ve son olarak deðerli adlý çizgi film serisi þimdilik bunlar aklýmda selametle.
    Bildiðim kadarýyla Heidi ve Redkid'in yeni serileri yok.Tom ve Jerry'ninde bir sürü serisi var ama yeni serisi daha iyi.Müfettiþ Gadget'de yeni serisinde fazla deðiþiklik yoktu eskisinden bile daha iyiydi diyebilirim.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

mesajý henüz gördüm deðerli saygý deðer arkadaþým doðrudur heidi ile redkit serileri artýk çýkmýyor vay beeee hey gidi günler heyyy yavaþ yavaþ tepeden aþaðýa doðru yol almaya baþladýmý hisseder gibi oldum ya yaþý yarýladýk allah sýhhat afiyet versin CÜMLE ALEME ÝNÞALLAH ALLAH KÝMSEYÝ DÜÞÜRMESÝN saygýlarýmla aliharbiye
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý aliharbiye Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    mesajý henüz gördüm deðerli saygý deðer arkadaþým doðrudur heidi ile redkit serileri artýk çýkmýyor vay beeee hey gidi günler heyyy yavaþ yavaþ tepeden aþaðýa doðru yol almaya baþladýmý hisseder gibi oldum ya yaþý yarýladýk allah sýhhat afiyet versin CÜMLE ALEME ÝNÞALLAH ALLAH KÝMSEYÝ DÜÞÜRMESÝN saygýlarýmla aliharbiye
    Amin

Redkid'i arada sýrada Kanal A'da görüyorum.Ne kalmýþ ki çizgifilmlerde 2,3 yýl önce izlediðim programlar bile yok ki 5,10,15 yýlý aþan çizgifilmleri bulabilelim.Nickelodeon dýþýnda eski programlarý yayýnlayan kanal yok.O da kendi klasikleri 1995-1998 yapýmlarý kaç kez seyrettim bilmem ama görünce yine seyredesim geliyor.Onlarda kalktý zaten.Yeni nesil çizgifilmler berbat Cartoon Network,Nickelodeon,Disney gibi dünya liderleri bile artýk çizgifilm yapma iþinden acizler.Yeni nesil çocuklar ne yapcaný þaþýrdý bir Ben10 bir Caillou hastalýðý...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

benim seyrttiklerimden bir kaçý bunlardý!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

iþte buda çýkýp bittiðinde rahmetli anne ve baba hadi oðlum uyku vakti diyorlardý o yüzden bu çizgi filmine sinir oluyordum!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu da Spider-man ve yanýndaki hayran olduðum kötü karakterler.)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar o sakar hong kong puhooey'i unutmamak lazým...:45:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

1977 dogumluyum redkit þirinler varyemez amca kara þimþek susam sokagý trt de unutamadýklarýmdýr

Sayfa 4/5 ÝlkÝlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri