Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/5 12345 SonSon
47 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Unutamadýðýnýz Çizgifilmler Neler?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Unutamadýðýnýz Çizgifilmler Neler?

Çocukluðunuz ya da eskiden izleyip unutamadýðýnýz çizgifilmler neler?
    Konu NeRoMaN tarafýndan (28-10-2010 Saat 16:47 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Pokemonnun Diðer Serileri..

ve Tom & Jerynin Yeni Filmleri.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Benim Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. bu konudaki çizgifilmler.Hepsini izlemek isterim þimdide.Ama aralarýndan Oban Star Racers,A.t.o.m,Süper Robot,Andy'nin Nesi var?,Spider-man baþa gelen isimlerden keþke yeniden yayýnlansa.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Valla ben voltranla büyüdüm Star acýldýgýnda ninja kaplumbagalar tas devri,tiny toon,tazmania canavarý vardý,Kanal 6 da hugo,gufiler,varyemez amca, Kanal d acýldýgý zamanlardada scooby doo bir tanede futbolcu cocuk vardý tam hatýrlayamadým ama hey gidi gunler hey diyesim geliyor
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ret kit, þirinler ve kara þimþek

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Serkan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Valla ben voltranla büyüdüm Star acýldýgýnda ninja kaplumbagalar tas devri,tiny toon,tazmania canavarý vardý,Kanal 6 da hugo,gufiler,varyemez amca, Kanal d acýldýgý zamanlardada scooby doo bir tanede futbolcu cocuk vardý tam hatýrlayamadým ama hey gidi gunler hey diyesim geliyor
    Serkan hocam Jetgiller Ailesi,Uçan Kaz,Vikingler,He-MAN, She-RA,Asterix,Red-Kit,Heidi,Hayalet Avcýlarý unutuldu galiba. çocukluðumun güzel çizgi filmlerinden bazýlarý...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý gungor1976 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Serkan hocam Jetgiller Ailesi,Uçan Kaz,Vikingler,He-MAN, She-RA,Asterix,Red-Kit,Heidi,Hayalet Avcýlarý unutuldu galiba. çocukluðumun güzel çizgi filmlerinden bazýlarý...
    Aynenm öyle unutmadým onlarý 2 tane hayalat avcýlarý vardý ben 3 lü olanýný severdim
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bir anda yýllar önceye gittim. siyah beyaz televizyonda çizgi film saatinin gelmesini nasýl heyecanla beklerdim...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

alf ve tusubasa vede puf

Users Awaiting Email

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yakari

Sayfa 1/5 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri