Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Konu: dm500 wifi artık mümkün

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dm500 den pahalı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bir aya yakın kullanıyorum.herhangi bir sorunla kaşılaşmadım,aynı zamanda kablo derdinden kurtulmuş oldum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet arkadaslar güzel bir alet bende düsünüyorum almayı 40 tl cıvarında simdi gititi gidiyorda herkeze hayırlı olsunn

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bir şeyi merak eddim çekim alanı nekadar kaç metreye kadar çekiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın fati arkadaşım tahmin ederim evde 25 m.ye kadar sorunsuz çalışıyor.açık havada ne kadar onu bilemiyorum. 3 aydan beri kullanıyorum.iki duvar var herhangi bir sorunla karşılaşmadım.cihazım vonets marka.çin firmalara kargo ücretsiz gönderiyorlarmış.turnasuyu arkadaşım almış ve 12 günde eline ulaşmış.selamlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iyide whilws dreambox nasıl tanıtacağız bunun açıklamasını yapacak kimse yokmu.
    çünki whiless anteni cihaz taktığında firek tanımaz çünki bunu normal masa üstü pc takılıyor whiless çevriliyor ama ona takıldığında hem yazılımını hemde drıverı tanıtmak zorunda kalınıyor öyle çalışıyor demek istediğim dreambox cihaza nasıl tanıtacağız?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ne oldu yaa bu siteye hiçmi bir görevli yok bilgisi olan yok cevap vermiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

birde dm 500 de usb girişi yokki bu aparatın int portuna balanabileni varmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dm 500 de usb girişi yok.aparatta bulunan iki kabloyu dm ye adaptörü de aparata bağlayacaksınız.yukuraıda arkadaşım sormuş olduğu soruya aparattın cd sini pcye kurup modemini tanıtacaksın.hepsi bu kadar.eger yapmazsanız pm atınız size yardımcı olayım selamlar.(erdal1988 arkadaşıma)

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri