Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Windows Live Messenger 2011 Türkçe

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Windows Live Messenger 2011 Türkçe

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Windows Live Messenger 2011 Türkçe indir

Tüm dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma programlarından biri olan Windows Live Messenger 2011 pek çok değişiklik içeren yeni versiyonuyla kullanıcıların karşısında. Sosyal ağlarla anlık iletilerinizi biraraya getiren Windows Live Messenger 2011 sosyal paylaşımınızı tek alandan yönetmenizi sağlayacak pek çok yeni özellik içeriyor. Facebook, MySpace ve LinkedIn sosyal ağlarıyla bağlantı kurmanızı sağlayan yeni sürüm radikal tasarım değişikliğiyle de dikkat çekici.

Windows Live Messenger 2011 HD desteğiyle videolu görüşmelerinizi tam ekranda yapmanızı sağlıyor. Bunun dışında video mesaj kaydederek arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Giderek yükselen sosyal ağ kullanımı göz önünde bulundurularak farklı ağlardaki arkadaşlarınızla tek alandan iletişim kurabileceğiniz yepyeni bir mesajlaşma yazılımı olarak karşımıza çıkan yeni sürümde, çevrimiçi videolar seyredecek, arkadaşlarınızın durumlarını sürekli takip edecek, hotmail'e gelen yeni e-postalarınızı kontrol edebileceksiniz. Yorum yazmak, fotoğraf ve beğenileri paylaşmak için sadece Windows Live Messenger kullanmanız yeterli olacak. Paylaşımların ön planda tutulduğu Windows Live Messenger 2011 web ve mobil entegrasyonuyla tüm isteklere cevap vermeye hazır.

Not: Bu Msn sürümü sadece Windows 7 ve Vista işletim sistemlerinde çalışmaktadır, ayrıca beta sürüm olduğunu hata yada hatalar olabilceğini hatırlatmak isterim, indirceğiniz yükleyici ile MSN 2011 betayı bilgisayarınıza Türkçe olarak yükleyebilirsiniz.

- Linke tıklayın açılan sayfada 10 saniye bekleyin dosya otomatik olarak inicektir.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

fena değil, değişik..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben kullanıyorum gayet güzel çalınmasına karşılık telefona mesaj desteğide var.Mesajla şifrenizi geri isteyebiliyorsunuz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Güzel paylaşım emeğinize sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben betayı daha önce yüklemiştim ama msn de yazışma sırasında hata verip program kapanıyordu. Bu hoşuma gitmedi. Bunu silip eskisini yüklemeye çalıştım olmadı mecburen format atmak zorunda kalmıştım. Sizlere tavsiyem Final sürümü çıkana kadar beta sürümünü kulanmayın.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri