Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 7/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon
131 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: STREAM System BULSAT OK (Sunny-Kaon Vs) 30.10.2010

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet dostum aynı sorun bendede var. adım adım sunnyden stream döndum kanalları yukledim. ama dediğin gibi su kke+ bi turlu yukleyemedim..yukleyenler bunu hangi progla yuklediniz nası yuklediniz bi anlatıverin arkadaslar. ke y menusunde v.5.8.203 yazıyo yardımcı olurmu sorun hakkında bilmiyorum ama..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı zfr_pal Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    evet dostum aynı sorun bendede var. adım adım sunnyden stream döndum kanalları yukledim. ama dediğin gibi su kke+ bi turlu yukleyemedim..yukleyenler bunu hangi progla yuklediniz nası yuklediniz bi anlatıverin arkadaslar. ke y menusunde v.5.8.203 yazıyo yardımcı olurmu sorun hakkında bilmiyorum ama..

kke dosyasını resimdeki Dz_kaon_utily programıyla yükle açılır. Şebeke arama frekanslarıylada tüm kanalları bulabilirsin....Bayağı uğraştım. Ama sonuç başarılı
    Edittt... xxman™

Bu tür imzalar yasaktır. Bir dahakinde gereken yapılacaktır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaslar bu yazılımlar kanalları auto olarak mı acıyor. bende dün acıyordu ama suan acmıyor... anlayamadım...yoksa ***ler degiştiginde elle yazmak mı gerekiyo...
    Konu ADALI_ tarafından (01-11-2010 Saat 23:49 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ADALI_ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaslar bu yazılımlar kanalları auto olarak mı acıyor. bende dün acıyordu ama suan acmıyor... anlayamadım...yoksa ***ler degiştiginde elle yazmak mı gerekiyo...
    şu an sorun yok arkadaşın sen *** dosyasını tekrar yükle istersen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet bende kup 230 enginer mod ile yukledim fakat yeni yazilim bir sifre istiyor.Kaondan Streame gecis yaptim H/W 12 o1 a5...SIFRE icin yardim edermisiniz her turlu sifreyi denedim olmuyo
    Konu turshucu tarafından (02-11-2010 Saat 10:15 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart gfjfd

Alıntı turshucu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    evet bende kup 230 enginer mod ile yukledim fakat yeni yazilim bir sifre istiyor.kaondan streame gecis yaptim h/w 12 o1 a5...sifre icin yardim edermisiniz her turlu sifreyi denedim olmuyo
    "0000" yaptıktan sonra sistem ayarlarından "diğer ayar seçeneklerinden" tüm "on" olanları "off" yapacaksın.
    Konu gizemli77 tarafından (02-11-2010 Saat 10:24 ) değiştirilmiştir. Sebep: dagfsh
    Edittt... xxman™

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam "0000" kabul etmiyor ,menusu zaaten ingilizce ,no chanel diyo sifreyi girmeyince de tarama yapamiyorum >LUTFEN yardimlarinizi beklerim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

KKE dosyası burada

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı turshucu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hocam "0000" kabul etmiyor ,menusu zaaten ingilizce ,no chanel diyo sifreyi girmeyince de tarama yapamiyorum >LUTFEN yardimlarinizi beklerim
    cihazı resetle düzelir..resetlemek için cihazın üzerinden 3 defa kanal artı tuşuna kumandadanda 1 defa 1 tuşuna bas cihaz resetlenir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kuru kafa image'lı programı cihaza at. Daha sonra 06/2010 tarihinde verilmiş stream menülü yazılımı cihaza at(bu yazılımda şebeke arama mevcut). Tekrar kuru kafa at. Ve verilen bulsat şifrelerini çözen yazılımı tekrar cihaza at. Menü ingilizce, almanca ve arapça verilmiştir. Yazılım türkçeleştirilmemiştir. Cihazı şifresi "0000" olarak gir. Cihazı sıfırladıktan sonra tekrar şifre isteyecektir. Tekrar "0000" olarak gir. Menüden----> sistem ayarlarından-------> "diğer ayar seçeneklerinden" tüm "on" olanları "off" yapacaksın. Daha sonra Dz_kaon_Utily yazılımını kullanarak güncel *.kke dosyasını cihaza at. kontrol amaçlı sarı+mavi+yeşil+menü tuşuna basarak şifre hanesinde NAGRA 2'leri kontrol et. Yüklenmişse ve "on" değerlerini "off" yapmışsan çanak ayarında doğruysa kesinlikle açacaktır. Kesinlikle sarı tuşa "set default ***s" yapma...Aksi taktirde yüklemiş olduğun şifreler silinir...
    Konu gizemli77 tarafından (02-11-2010 Saat 14:41 ) değiştirilmiştir.
    Edittt... xxman™

Sayfa 7/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri