Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 8/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon
131 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: STREAM System BULSAT OK (Sunny-Kaon Vs) 30.10.2010

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hallederiz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    cihazı resetle düzelir..resetlemek için cihazın üzerinden 3 defa kanal artı tuşuna kumandadanda 1 defa 1 tuşuna bas cihaz resetlenir
    Bu yazılımda o yöntem işe yaramıyor...
    Edittt... xxman™

Bu tür imzalar yasaktır. Bir dahakinde gereken yapılacaktır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı gizemli77 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu yazılımda o yöntem işe yaramıyor...
    kim demiş işe yaramıyor diye dediklerimi dikkatli bir şekilde yap bakalım oluyormu olmuyormu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sunny 7011d receivera hangi yazilimi atalim?ayrica dhaonceki hazirlanmis
    kanallarin silinmesini istemiyorum.Hangi prg.la save edip yeni yazilim
    yuklenir?tesekkur..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım 1. mesajda bulunan 16.80.a1 yazılımını yükleyeceksiniz ayrıca kanal listesini savelemek içinde 1. mesajda verilen kanal listesi linkinden konuya gireceksiniz..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Balıkesir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar,(Özellikle Serkan Yılmaz arkadaş)
    Uydu alıcım SUNNY AT 7010 DCİ 10.41.65 1 GB. Benim cihazıma da yukarıda sözü edilen yazılım olurmu?... Olursa, nasıl yapmam gerektiğini lütfen açıklarmısınız... Saygılarımla...

Ayrıca, bu sözü edilen kanallar hangi uyduda... HOTBİRT'temi?...
    Sayın ÖZGÜR ERGE' ye hızlı yanıtı için çok teşekkür ederim. Benim alıcıma olmadığına eminmisiniz?...
    10 41 65 cihaz 1gb değil 1mb cihazdır ve bu yazılımlar hiç birisi sizin cihazınıza uygun yazılımlar değildir eğer yinede atmaya kalkarsanız cihazınız açılmama sorunu olacak yani yinede siz bilirsiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı James Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sunny 7011d receivera hangi yazilimi atalim?ayrica dhaonceki hazirlanmis
    kanallarin silinmesini istemiyorum.Hangi prg.la save edip yeni yazilim
    yuklenir?tesekkur..
    cihazın hw numarasına bakarak uygun yazılımı yüklemelisiniz ayrıca cihazdaki kanalların silinmemesini istiyorsanız önce kanal listenizi kanal editörü ile yedeklemeniz gerekir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sizde bulsatlarda ara ara karelenme oluyormu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sayın ustalar, bendeki cihaz Ora AT-5010 DCI HW 12.01.a5 Bm-8300ci_12.01.a5 yazılımını yükleyemiyorum ne yapmam gerek. RS232 kablom var kullanıyorum sağlam. Teşekkürler.
    Konu Salih tarafından (03-11-2010 Saat 22:36 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Salih Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sayın ustalar, bendeki cihaz Ora AT-5010 DCI HW 12.01.a5 Bm-8300ci_12.01.a5 yazılımını yükleyemiyorum ne yapmam gerek. RS232 kablom var kullanıyorum sağlam. Teşekkürler.

kuru kafa -eski stream yazılımı-ve en son yeni verilen zzzup yazılımı -enson kke yükle

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı zamk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kuru kafa -eski stream yazılımı-ve en son yeni verilen zzzup yazılımı -enson kke yükle
    İlginize teşekkürler, kke yükleme programı bulamıyorum, teşekkürler.
    Konu Salih tarafından (04-11-2010 Saat 13:26 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 8/14 İlkİlk 1234567891011121314 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri