Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: IE9'a Yeni Deneme Sürümü Geldi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart IE9'a Yeni Deneme Sürümü Geldi.

Internet Explorer 9'un bitmesine az kaldý!

Internet Explorer 9 neredeyse hazýr: Ýþte son deneme sürümü ve indirme baðlantýsý...

Yazýlým devi Microsoft, yeni internet tarayýcýsýnýn neredeyse tamamladýðýný açýkladý. Professional Developers Converence'da yayýnlanan IE9 Platform Preview 6 sürümünü kýsa zaman sonra IE9 Release Candidate takip edecek.

Platform Preview'in 6. sürümü ile birlikte geliþtiricilerin, tasarýmcýlarýnýn ve iþ ortaklarýnýn artýk sitelerini IE9 için hazýrlamaya baþlayabileceðini duyuran Microsoft, IE9'un tam sürümünü muhtemelen gelecek Mart ayýndaki MIX konferansýnda yayýnlayacak.

Bugüne kadar 10 milyondan fazla indirilen IE9 deneme sürümlerinin sonuncusunda performans artýyor, HTML 5 kalitesi ve desteðindeki geliþtirmelere ilaveten 2D için CSS3 ekleniyor.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

umarým bu Internet Explorer 9 sandýðýmýzdan daha güvenili ve hýzlý performans gösterir...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ayran Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    umarým bu Internet Explorer 9 sandýðýmýzdan daha güvenili ve hýzlý performans gösterir...
    Ýnþalah güzel bi tarayýcý olur.

Bu arada usta sen nerelerdesin ya çoktandýr ortalýkta yoktun.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ttnet azizliðine uðradýk aþ iþ derken uzak kaldýk mevzu uzunneyse güzel paylaþýmlar yolda...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý ayran Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ttnet azizliðine uðradýk aþ iþ derken uzak kaldýk mevzu uzunneyse güzel paylaþýmlar yolda...
    ah o TTNET ah benimde 8192 kbslik interneti düþürdüler 5212 ye sonra yetmedi 2046 ya düþürdüler dedim böle böle internet hattýnýz bunu destekliyo dediler. Hadi gelde çýldýrma. Daha önce 1 yýl 8192 de kulandýk bi sorun yok þimdi varmýþ. Ama Smile Adsl aradý böle böle 1 yýl sýnýrsýz internet 24.50 tl dediler tamam dedim sözleþme geldi imzaladým gitti haber bekliyom onlar inþallah hýzýmý tekrar 8192 ye çýkarýrlar.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ie9 bildiðim kadarý ile sadece vin7 ve vista uyumlu olacak xp uyumlu olmayacak

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hallederiz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ie9 bildiðim kadarý ile sadece vin7 ve vista uyumlu olacak xp uyumlu olmayacak

hallederiz usta zaten xp tarih oldu...

Alýntý xxman Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ah o TTNET ah benimde 8192 kbslik interneti düþürdüler 5212 ye sonra yetmedi 2046 ya düþürdüler dedim böle böle internet hattýnýz bunu destekliyo dediler. Hadi gelde çýldýrma. Daha önce 1 yýl 8192 de kulandýk bi sorun yok þimdi varmýþ. Ama Smile Adsl aradý böle böle 1 yýl sýnýrsýz internet 24.50 tl dediler tamam dedim sözleþme geldi imzaladým gitti haber bekliyom onlar inþallah hýzýmý tekrar 8192 ye çýkarýrlar.
    bende geçtim hýzý limiti ayný dediler kampanya 10 aya kadar sonra 49 tl ödeneceðim ay ay eskiden 99tl öderdim...!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hallederiz usta zaten xp tarih oldu...
    !
    neden forumda bir anket yapýp bakalým hangisi daha çok kullanýlýyor..serkan usta herhalde yapar bu anketi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Resim bu ama bana biraz garip geldi. Ýsteyen indirsin istemeyen indirmesin.

Alýntý hallederiz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    neden forumda bir anket yapýp bakalým hangisi daha çok kullanýlýyor..serkan usta herhalde yapar bu anketi
    Þuan süresi devam eden bir anket var o bitsin belki bu konu anket edilebilir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

peki peki ama çoðu arkadaþlarýn bilgisayarlarý wýndows7 desteklemiyor ne yapsýn...

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri