Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arasý

Konu: hiremco x2 v66 yazýlýmýný yükledim þimdi açýlmýyor hotbridde yardým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha hiremco x2 v66 yazýlýmýný yükledim þimdi açýlmýyor hotbridde yardým

hiremco x2 için v66 yazýlýmý dün usb ile yükledim açýldý þimdi ise kapandý kanallar ne yapmalýyým yardým saygýlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cihazýn fiþini çek ve geri tak

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cihazýn fiþini çokarýp taktým olmadý herhalde yazýlým ve anahtar kodlarý deðiþti

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý winner Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    cihazýn fiþini çokarýp taktým olmadý herhalde yazýlým ve anahtar kodlarý deðiþti
    sistem bilgisinden yazýlým veriyonuna bak versiyon kaç yüklü belki 67 versiyonu yüklemiþsindir eðer hala 66 duruyor ise fabrika ayarlarýna geri dön eðer 67 yüklü ise 66yý tekrar yükle

Kullanýcý Bilgi Menüsü

66 yüklü sistem bilgisinde gözüküyor fabrika ayarlarýna dönüp 66 yükledim olmuyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yardým için tesekkürler ama olmadý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hallederiz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sistem bilgisinden yazýlým veriyonuna bak versiyon kaç yüklü belki 67 versiyonu yüklemiþsindir eðer hala 66 duruyor ise fabrika ayarlarýna geri dön eðer 67 yüklü ise 66yý tekrar yükle
    yardým için çok saygýlar bazý kanallar geri geldi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý winner Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    yardým için tesekkürler ama olmadý
    ayný yazýlýmý flash diskten tekrar yükle madem

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri